Busy z Holandii
do Polski

Przejazd busem z Holandii do Polski to propozycja coraz chętniej wybierana przez pasażerów. Staje się ona popularniejsza niż podróżowanie autem osobowym czy innymi środkami lokomocji. Z takiego wyboru wynika wiele korzyści. Nie musisz się troszczyć o zorganizowanie przejazdu, bo tym się zajmie firma przewozowa i zatrudniony przez nią kierowca. Warto skorzystać z usługi “od drzwi do drzwi”. Podjedziemy pod wskazany dom (obsługujemy całe Niderlandy!) i zabierzemy Cię do każdej miejscowości w Polsce, włącznie z tymi najbardziej niepozornymi. 

Flotę współtworzy ponad 300 pojazdów. Zaliczamy do niej zarówno mikrobusy, dla 8 pasażerów, jak i zdecydowanie większe autokary, nawet dla 80 pasażerów. Pojazdy są nowiutkie, bo starsze modele są na bieżąco wymieniane na coraz to nowsze. Podróż z Holandii do Polski nie należy do najkrótszych. Na trasie spędza się wiele godzin. Dlatego tak duży nacisk kładziemy na wygodę i bezpieczeństwo podróży. Komfortowe siedziska, klimatyzacja, orzeźwiający nawiew i sieć wi-fi sprawiają, że przejazd nie wydaje się wcale tak długi. Przydatna jest również lampka, znajdująca się przy każdym miejscu. Z kolei najwyższe standardy bezpieczeństwa zapewniają nie tylko kierowcy, lecz również certyfikat TÜV i ogranicznik prędkości. Busy monitorowane są przez system GPS, co służy łatwiejszemu zaplanowaniu przejazdu. 

Zamów przejazd bez wychodzenia z domu. Respektujemy płatności online. W cenę wliczona jest już opłata za bagaż – ręczny oraz podstawowy.

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania