``(…) życie to podróż. Wędrowcem jesteś i podróżnikiem``

Firma GTV istnieje na rynku nieustannie od 1999r. Specjalizujemy się w transporcie międzypaństwowym na światowym poziomie świadczenia usług. Selektywny dobór pracowników zapewnia rzetelne i profesjonalne podejście do każdego Klienta. Wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie pozwoliły nam przeobrazić się w największego przewoźnika tego typu w kraju. Oferujemy kompleksowe przewozy na terenie Niemiec, Holandii i Belgii. Transfery odbywają się każdego dnia zarówno z Polski do w/w państw jak i do Polski. Punkty zbiórek rozproszone są na terenie całego kraju, a w miarę możliwości trasy planowane są przez naszych logistyków  w ten sposób, aby odebrać Klienta z miejsca zamieszkania do miejsca pracy.

Wraz z rozwojem firmy uaktualniamy naszą flotę. Obecnie wszystkie mikrobusy wyposażone są w klimatyzację, Wi-Fi, wygodne fotele oraz obszerną przestrzeń bagażową. Dbając o zdrowie, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie podróżujących w naszych mikrobusach istnieje bezwzględnie przestrzegany zakaz spożywania wyrobów alkoholowych jak i tytoniowych. Ponadto osoby znajdujące się pod wpływem alkoholu nie będą brane na pokład pojazdu.

Pracownicy naszej firmy mają stały dostęp do rewolucyjnego systemu namierzania, dzięki któremu mają podgląd w czasie rzeczywistym na znajdujące się w trasie pojazdy. Ponadto monitorując na bieżąco natężenie ruchu, jesteśmy w stanie ominąć korki, poinformować z odpowiednim wyprzedzeniem Klienta o ewentualnych opóźnieniach i utrudnieniach na trasie. Kolejną z naszych zalet jest usługa dotycząca przewozu paczek  pod wskazany adres.

Każda osoba, która decyduje się na skorzystanie z naszej oferty nie jest kolejnym „adresem” do odhaczenia, tylko wartościowym unikatowym Klientem. Dla stałych Klientów przewidziane są atrakcyjne profity w postaci rabatów, zniżek czy specjalnie przygotowanych ofert. Mając na uwadze, iż zmieniający się wokół świat dostarcza coraz więcej możliwości, nie zamykamy się na wybraną grupę społeczną. Z nami bezpiecznie dotrą na miejsce osoby udające się za granicę w celach zarobkowych, turystycznych czy chcących odwiedzić rodzinę i znajomych. Dzięki naszej elastyczności i indywidualnemu podejściu do każdego Klienta jesteśmy w stanie sprostać nakładanym na nas wymaganiom.

Nie można pominąć faktu, iż w cenie biletu zawarte jest ubezpieczenie dla osób i mienia. Podróżujący nie musi martwić się o dodatkowe ubezpieczenia, zaoszczędza zarówno czas i pieniądze.

Masz jakieś pytania ?

Infolinia: +48 606 200 002