Przewóz osób i paczek mikrobusami, autokarami

POLSKA – NIEMCY – HOLANDIA – BELGIA

Przewozy Holandia

Kraj znany z malowniczych krajobrazów, pól tulipanów, łąk pełnych wiatraków, chodaków i sera, staje się coraz chętniej odwiedzany przez naszych rodaków, głównie w celach zarobkowych. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty także osoby, dla których Holandia jest atrakcyjna pod względem bogatej oferty edukacyjnej i turystycznej.

Międzynarodowe przewozy stały się bardzo pożądaną usługą. Jako potentat na rynku, dostrzegamy najważniejsze potrzeby pasażerów, dlatego nieustannie rozbudowujemy naszą ofertę i wprowadzamy nowatorskie rozwiązania. Nasze pojazdy docierają  do każdego miasta, miasteczka i wioski na całym obszarze Państwa pod wskazany adres. Sprawdź naszą ofertę  w atrakcyjnej cenie z promocjami dla stałych Klientów.

Busy na trasie Polska – Holandia

Organizujemy codzienne wyjazdy z Polski, zgodnie z obowiązującym rozkładem jazdy. Wyjeżdżamy w godzinach popołudniowych i wieczornych w zależności od potencjalnego zainteresowania. Oferujemy wyjazdy z dogodnie zlokalizowanych przystanków, rozproszonych na terenie całej Polski. Klienci zamieszkujący rejon województwa opolskiego i śląskiego mogą skorzystać z oferty kursu „door to door” – z adresu na adres. Taka usługa to dla naszych Klientów przede wszystkim wygoda, oszczędność czasu, a także gwarancja dotarcia do celu w możliwie najszybszy sposób.

Cena biletu już od 250 zł

Busy na trasie Holandia - Polska

Opcjonalnie do wyjazdów z Polski, proponujemy także codziennie wyjazdy z Holandii do Polski, zgodnie z obowiązującym rozkładem jazdy.

Z Holandii wyjeżdżamy w godzinach wieczornych, od godziny 18:00-20:00, w zależności od rejonu.

Cena biletu już od 60€

Przewozy Niemcy

Kraj o bogatej historii i kulturze. Wielkie miasta i pełne uroku wioski leżące u stóp Alp sprawiają, że Niemcami znudzić się nie można. Zróżnicowany krajobraz i bardzo dobrze rozwinięta komunikacja to duże ułatwienie dla Przewoźników.

Oferujemy przejazdy dla każdego i w każdym wieku: osób podejmujących pracę za granicą, a także rodzin i bliskich chcących spędzić  wspólnie wolny czas

Drodzy Państwo, jeśli chodzi o transport do naszych zachodnich sąsiadów, kursy realizujemy codziennie w zależności od potencjalnego zainteresowania. Oferujemy wyjazdy z przystanków rozproszonych na terenie całej Polski.

Proponujemy Państwu tanie przewozy do najpopularniejszych i najchętniej odwiedzanych niemieckich miast i nie tylko, z dowozem pod wskazany adres.

BERLIN – już od 200zł/50€

POCZDAM, LIPSK, HALLE, DREZNO – już od 230 zł/50€

Opcjonalnie do wyjazdów z Polski, proponujemy także codzienne wyjazdy z Niemiec do Polski, zgodnie z obowiązującym rozkładem jazdy.

Z Niemiec wyjeżdżamy w godzinach wieczornych, od godziny 20:00 – 1:00 – 2:00, w zależności od rejonu.

 

UWAGA!

Od niedawna możemy zaoferować Państwu nową trasę HAMBURG.

Wyjazdy z Polski w każdą niedzielę,

Wyjazdy do Polski w każdy piątek.

*Zapraszamy do odwiedzin naszej strony www, wkrótce nowe trasy Polska – Niemcy!!!

Przewozy Belgia

Jeden z najlepiej rozwiniętych krajów w Europie. Podstawę gospodarki stanowi wysoko rozwinięty przemysł i rolnictwo. Tereny użytkowane rolniczo zajmują aż połowę kraju. Belgia posiada bardzo dobrze rozwiniętą sieć komunikacyjną. Sieć dróg jest tu najgęstsza w Europie. Belgia, na naszej mapie połączeń jest najdalej oddalonym punktem w kierunku zachodnim Europy.

I STREFA  – obsługiwana od granicy Holendersko-Belgijskiej do rejonów poniżej Antwerpii, gdzie dolna   granica przebiega pod takimi miejscowościami jak:  Eeklo, Beringen, Arschot, Mechelen, Dendermonde, Gent, Maldegem do Knokke.

Wyjazd z Polski – codziennie prócz poniedziałku i środy

Wyjazd do Polski – codziennie w godzinach 16:00-17:00

Cena biletu już od 270zł/65€

II STREFA – obsługiwana od granicy Strefy I do rejonów poniżej Brukseli, gdzie dolna granica przebiega nad miejscowościami takimi jak: Tongeren, Wavre, Waterloo, Halle, Zottegem, Oudenaarde, Waregem, Ichtegem, Oostende.

Wyjazd z Polski – wtorek, czwartek, sobota i niedziela

Wyjazd do Polski – środa, piątek, niedziela i poniedziałek w godzinach 16:00-17:00

Cena biletu już od 310zł/75€

III STREFA – obsługiwana jest od granicy Strefy II ( od wysokości miejscowości Halle do Oostende) do granicy przebiegającej pod miejscowościami takimi jak: Ronse, Kortijk, Zonnebeke, Langemark, Veurne, Koksijde-Bad.

Wyjazd z Polski – czwartek i niedziela

Wyjazd do Polski – środa, piątek, niedziela i poniedziałek w godzinach 15:00-16:00

Cena biletu już od 320 zł/80€

Masz jakieś pytania ?

Infolinia: +48 606 200 002