Aktualności

GTV BUS sprawdzony pracodawca

GTV BUS jest jednym z głównych przewoźników transportu międzynarodowego w Polsce i należy do grupy najbardziej liczących się firm z branży w Europie. Na rynku obecny od 25 lat. GTV BUS świadczy usługi przewozowe codziennie, z dowolnie wybranego miejsca w kraju pod wskazany adres bezpośrednio w wyznaczone miejsce w Niemczech, Belgii, Niderlandach.

Dlaczego warto pracować w GTV BUS?

GTV BUS to pracodawca na najwyższym światowym poziomie, który dba zarówno o klientów, jak i o swoich pracowników. Firma oferuje stabilne zatrudnienie B2B oraz elastyczny czas pracy z możliwością dopasowania do stylu życia każdego pracownika. Dzięki systemowi opartemu na własnych zasadach, zatrudnieni w GTV BUS otrzymują swobodę decydowania o wysokości swoich zarobków, które w przypadku posady kierowcy są adekwatne do ilości przejechanych kilometrów.

  GTV BUS – jakie stanowiska oferujemy?

  W GTV BUS oferujemy szerokie możliwości awansu oraz różne warianty rozwoju pracowników w zależności od zajmowanego stanowiska. Aktywnie poszukujemy pracowników do roli:

  • Kierowców,
  • Dyspozytorów,
  • Pracowników Działu Obsługi Klienta,
  • Pilotów na trasach,
  • Pracowników biurowych.

  Jeżeli czujesz, że odnalazłbyś się na którymkolwiek z ww. stanowisk pracy, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy przedstawią Ci szczegółowe informacje.

  Jak wygląda ścieżka kariery w GTV BUS?

  W GTV BUS dbamy o wyspecjalizowaną kadrę i jesteśmy dumni, dostrzegając wysokie ambicje naszych pracowników. U nas każdy ma równe szanse. Jeśli zaczynasz pracę jako kierowca, później możesz zostać dyspozytorem, a stąd prosta droga do kierownika dyspozytorów. Daj sobie szansę! Rozpocznij pracę w firmie, której mocno zależy, aby Twoja kariera zawodowa prowadziła na sam szczyt.

  GTV BUS – co oferujemy naszym pracownikom?

  GTV BUS to wspierające środowisko pracy tworzone z myślą o najwyższej jakości i skuteczności. Zależy nam na profesjonalnej kadrze pracowniczej, dlatego oferujemy:

  • Dogodne trasy podzielone na odcinki oraz kursy o stałych porach,
  • Nowoczesną flotę pojazdów,
  • Usprawnioną komunikację oraz pełen pakiet informacji o podróży i pasażerach,
  • Możliwość nieustannego rozwoju i awansów,
  • Profesjonalne szkolenia,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Inspirujące wyzwania,
  • Dynamiczny tryb pracy,
  • Nowoczesne narzędzia i stałe wsparcie zespołu.

  Jak GTV BUS dba o nowych pracowników?

  Przyjęcie nowego pracownika do organizacji to pierwszy krok do sukcesu w budowaniu zaangażowanego zespołu. Każda firma rekrutująca pracowników powinna posiadać plan wdrożenia pracownika w jego, obowiązki. Kandydat powinien poznać zakres obowiązków w pierwszym dniu pracy.

  Zespół to siła

  Na przestrzeni kilku ostatnich lat, GTV BUS przeobraziło się z rodzinnego przedsiębiorstwa w jedną z największych firm transportowych w Polsce, zatrudniającą obecnie ponad 140 pracowników biurowych oraz ponad 350 kierowców! Liczba osób zatrudnianych w kolejnych miesiącach wzrastała, zmieniły się też struktury poszczególnych komórek firmy, a także sama świadomość zespołu.

  Za sukcesem GTV BUS stoją ludzie – to oni są jej siłą. W myśl tej dewizy postanowiliśmy podjąć działania, dzięki którym każdy pracownik będzie mógł czuć się dobrze – stworzenie wyjątkowej atmosfery w teamie oraz budowanie współpracy to ważne aspekty codziennej pracy. Zależy nam na tym, aby przyjazny klimat towarzyszył pracownikom od samego początku ich przygody z GTV BUS.

  W proces Onboardingu została zaangażowana niemal cała społeczność: od zarządu, po administrację, IT, HR i kierowników poszczególnych działów. Bardzo ważną rolę w całym procesie odgrywa komunikacja wewnętrzna. Zbudowanie świadomości całej organizacji jak ważne jest przyjęcie nowego członka zespołu oraz podjęcie działań przygotowawczych już 7 dni przed faktycznym pojawieniem się pracownika nie było łatwe. Dziś możemy powiedzieć, że uregulowanie tego procesu przyniosło wiele korzyści Nam wszystkim. Jesteśmy świadomi swoich działań, dzięki którym uczestniczymy w budowaniu wspólnej marki GTV BUS.

  Jak wygląda onboarding?

  Punktem wyjścia w opracowaniu procesu był Pre-onboarding. Zależało nam na zbudowaniu więzi z nowym pracownikiem, zanim jeszcze rozpocznie pracę i pokazanie mu, że nie tylko zespól do którego ma dołączyć, ale także cała organizacja czeka na niego. Komunikacja z nowym pracownikiem rozpoczyna się już w chwili podjęcia decyzji o zatrudnieniu. Wówczas pracownik otrzymuje pierwszy komunikat o dołączeniu do zespołu wraz z elementami prezentacji o firmie, dzięki której pozna bliżej całą organizację, a także zapozna się z kulturą organizacyjną. Nowy pracownik na dzień przed rozpoczęciem pracy otrzymuje także wskazówki dotyczące pierwszego dnia: mapa dojazdu do biura, godzina rozpoczęcia pracy, plan pierwszego dnia. Dzięki temu, nowy pracownik od samego początku jest otoczony opieką.

  Drugi etap Pre-onboardingu to przygotowanie pracowników działu na przyjęcie nowego członka zespołu. O dołączeniu nowej osoby zespół informowany jest poprzez wiadomość email, która zawiera krótki opis kandydata wraz z określeniem jego miejsca w grupie. Na tym etapie zostaje powołany także Buddy, który pomoże pracownikowi poznać kulturę organizacyjną i wdroży go w zakres obowiązków. Buddy to pewnego rodzaju opiekun nowego pracownika, który towarzyszy mu przez cały proces Onboardingu.

  Onboarding faktyczny rozpoczyna się w dniu przybycia nowego pracownika do GTV BUS, gdzie już w holu na jego przybycie oczekuje przedstawiciel Działu Rekrutacji. Pierwszy dzień pracy to poznanie Firmy, jego członków oraz ról jakie pełnią w organizacji, a także zapoznanie z Kierownikiem działu, jego członkami oraz Buddym. Onboarding w pierwszym dniu pracy to także dopełnienie formalności związanych z zatrudnieniem oraz odbycie szkoleń z zakresu BHP oraz RODO, w których pracownik uczestniczy zdalnie. W tym miejscu chciałbym zaznaczyć, jak ważną rolę w całym procesie pełni osoba Byddy-ego: człowieka do zadań specjalnych. W pierwszym dniu pracy, Nowy pracownik zostaje powitany także przez Prezesa Zarządu oraz Kierownika Działu. Wierzymy, że takie działanie pokaże pracownikowi, jak ważnym wydarzeniem dla całej załogi jest jego pojawienie się w naszym teamie.

  Kim jest Buddy?

  Nowa osoba w zespole to dla wszystkich spore wyzwanie. Dodatkowo nie zapominajmy o tym, że rozpoczęcie pracy w GTV BUS, to również szkoła życia dla nowego pracownika. Wprowadzając nową osobę do zespołu chcemy, aby poczuła się komfortowo w nowym otoczeniu i w miarę szybo była gotowa do realizacji powierzonych zadań. Buddym może zostać osoba, która bardzo dobrze zna naszą Firmę. Wychodzimy z założenia, że Buddy pomoże wprowadzić nowych kolegów do zespołu bazując na swoich doświadczeniach oraz zdobytej wiedzy. Jest komunikatywny, co ułatwi nowym osobom przełamanie pierwszych lodów. Jest świetnym źródłem informacji dla nowych pracowników i będzie bardzo dobrze sprawdzał się w roli ich przewodnika. Buddy to także osoba, która śledzi postępy swojego pracownika i raportuje je na bieżąco kierownikowi działu.

  W trakcie całego procesu nowy człowiek ma zapewnione pełne wsparcie swoich kolegów z zespołu, specjalisty ds. Hr, a także wcześniej wspomnianego Buddego. Faktyczny Onboarding jest podzielony na trzy etapy, których wyznacznikiem jest podział obowiązków z zachowaniem odstępu tygodniowego, dwutygodniowego i miesięcznego. Po każdym etapie przeprowadzamy ankietę oceniającą proces, dzięki któremu możemy wciąż udoskonalać całość wdrożenia. Przygotowanie całego procesu było bardzo czasochłonne, nowe pomysły, które wciąż pojawiały się przyniosły pożądany efekt, a dzięki zaangażowaniu całej społeczności, wszyscy mogą czuć się współautorami projektu.

  Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat zatrudnienia w GTV BUS, zapraszamy do kontaktu z działem rekrutacji +48 538 623 442 lub sprawdź nasze oferty pracy.

  Zobacz więcej

  Sprawdź najczęściej zadawane pytania