Wygraj 2 000 zł

na wakacje!

Zapraszamy Cię na niezapomnianą wycieczkę z GTV BUS, gdzie każdy przejazd, każda rezerwacja i chwila spędzona z nami staje się wyjątkowym doświadczeniem.

Image

Teraz mamy dla Ciebie jeszcze więcej powodów do wspólnych wyjazdów! We współpracy z firmą ITAKA przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową okazję, która sprawi, że Twoja podróż może stać się jeszcze bardziej ekscytująca.

Zarezerwuj przejazd
Image Image

Kiedy zdecydujesz się na rezerwację przejazdu z GTV BUS na stronie www.sklep.gtvbus.pl, stajesz się automatycznie uczestnikiem naszego konkursu i masz szansę wygrać 2 000 zł na wakacje z ITAKĄ. Co miesiąc rozdajemy vouchery wycieczkowe o wartości 2 000 zł, które możesz wykorzystać na dowolny wyjazd dostępny w ofercie biura podróży ITAKA.

Jak wziąć udział w konkursie GTV BUS i ITAKA?

Zarezerwuj i opłać przejazd w terminie od 22.01.2024 00:00 do 22.02.2024, godz. 23:59.

Wygrywa najbardziej kreatywna odpowiedź. Na odpowiedzi czekamy do 23.02.2024, godz. 23:59.

1

2

4

Image
Regulamin konkursu

Wypełnij formularz i odpowiedz na pytanie:

Jeśli wygrasz voucher to na jakie wakacje pojedziesz/polecisz i dlaczego?

3

Image
Wybierz...

Sprawdź maila
i dowiedz się czy wygrałeś.

5

Image
Image

Kolejny argument aby wybrać GTV BUS

Image

Ale to nie koniec korzyści! Gdy weźmiesz udział w naszej promocji, możesz masz szansę wygrać voucher ITAKA o wartości 2000 zł!

Podróżując z nami, możesz cieszyć się tym co najważniejsze - wygodą, bezpieczeństwem i profesjonalną obsługą. Dzięki nowoczesnej flocie podróż czas spędzony na pokładzie naszych busów i autokarów jest jeszcze bardziej relaksująca.

Image

To idealna okazja aby spełnić swoje podróżnicze marzenia! Marzysz o egzotycznych plażach, pięknych krajobrazach, a może chcesz zwiedzać słynne miasta z i poznawać inne kultury? To idealna okazja, aby spełnić swoje podróżnicze marzenia.

Image

Komfort

Wygodne busy

VIP czekają

Bezpieczeństwo

Nowoczesna flota
zawiezie Cię gdzie chcesz

Każdy przejazd to szansa na wygranie 2000 zł

Voucher Itaka

Profesjonalizm

Infolinia

dostępna 24/7

ImageImageImage
Image

TWOJE wymarzone wakacje czekają!

Korzystając z vouchera ITAKA możesz skorzystać z ekskluzywnych wycieczek fakultatywnych, które pozwolą Ci odkryć ukryte skarby i tajemnice odwiedzanych miejsc. Niezależnie od tego, czy marzysz o spacerze po urokliwych plażach Majorki, zwiedzaniu zabytków Aten czy delektowaniu się smakami sycylijskich tawern, po prostu – zrób rezerwację i… niech się dzieje! Ponadto, ITAKA zapewni Ci wysokiej jakości zakwaterowanie w najlepszych hotelach. Dzięki temu Twój pobyt będzie jeszcze bardziej komfortowy.

Image

Nie czekaj dłużej! Wejdź na stronę www.sklep.gtvbus.pl już teraz i zarezerwuj swoją podróż z GTV BUS i daj sobie szansę na dodatkowy - wakacyjny budżet!

Zarezerwuj przejazd
Image

GTV BUS i ITAKA – zarezerwuj z nami swoje podróżnicze marzenia

ImageImage