Usługi

Międzynarodowy przewóz paczek

Przewóz paczek

Oprócz przewozu osób zajmujemy się również transportem przesyłek, paczek i bagaży, które zawsze dowożone są do głównych biur współpracujących z nami Agencji Pośredniczących Pracę za granicą, bądź pod adres wskazany przez klienta.

Paczki firmowe

Paczki o wadze do 20 kg są wysyłane w dniu wyjazdu poszczególnych współpracujących z nami firm i dowożone na adres głównego biura w Niemczech, Holandii lub Belgii.

Koszt: 80 zł/ 20 €*

*Cena dot. odbioru z punktu. Za odbiór z adresu doliczamy dopłatę

Paczki prywatne

Paczki o wadze do 20 kg są wysyłane codziennie z dowozem na adres wskazany przez klienta w Niemczech, Holandii lub Belgii.

Koszt: 148 zł/ 33 €

Koperta, list A4

Poza paczkami istnieje możliwość wysłania listu, który dostarczamy na wskazany przez klienta adres na terenie Niemiec – Holandii – Belgii.

Koszt: 100 zł/ 25 €*

*Cena dot. odbioru z punktu. Za odbiór z adresu doliczamy dopłatę

UWAGA: Decydując się na przewóz paczek prosimy pamiętać, że kilka dni przed planowanym nadaniem paczki należy umówić z przewoźnikiem szczegóły odbioru. Istnieje możliwość odbioru paczki z adresu zamieszkania.

Przyjmujemy, iż są to paczki żywnościowe bądź odzież. Nie przewozimy rzeczy wartościowych, alkoholu czy leków. Nadawca paczki ponosi odpowiedzialność za jej zawartość i ewentualne uszkodzenia rzeczy niepożądanych podczas transportu.

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania