O nas

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

W okresie pandemii szczególnie dbamy o Wasze bezpieczeństwo – to zdrowotne, i to na drodze.

Nasze mikrobusy wyposażone są w nowoczesny system ESP oraz systemy awaryjnego hamowania, adaptacyjnej regulacji prędkości i ostrzegania przed niezamierzoną zmianą pasa ruchu. Każdy pojazd posiada czujnik światła, światła obrysowe oraz system monitoringu GPS. Ten ostatni na bieżąco informuje nas o natężeniu ruchu i ewentualnych utrudnieniach na trasie.

Zapewnienie warunków sanitarnych jest szczególnie ważne w okresie pandemii. Nasze busy są dokładnie ozonowane i dezynfekowane po każdym kursie.

Pasażerowie mają obowiązek noszenia maseczek ochronnych, a przed wejściem do pojazdu każdy ma mierzoną temperaturę ciała i dezynfekowane dłonie. Kierowcy podlegają tym samym procedurom, co pasażerowie. Ich samopoczucie jest bardzo ważne – dlatego też podczas dłuższych tras mają przerwy na toaletę i odpoczynek.

Dla formalności przypominamy: podczas przejazdu obowiązuje kategoryczny zakaz spożywania wyrobów alkoholowych i tytoniowych. Osoby znajdujące się pod wpływem alkoholu nie będą brane na pokład pojazdu.

Dbajmy o nasz wspólny komfort i bezpieczeństwo.

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania