Oferty Pracy

Dyspozytor do zarządzania kierowcami pracującymi na terenie Rumunii/Holandii

Sie 13, 2020

Lokalizacja: Kraków

Firma przewozowa GTVBUS poszukuje do pracy 2 osób na stanowisko dyspozytora, do zarządzania kierowcami pracującymi na terenie Rumunii/Holandii.

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie i zarządzanie planem pracy kierowców, na podstawie planów przygotowanych przez grupę dyspozytorów
  • raportowanie
  • współpraca i nadzór nad kierowcami, na zasadzie wsparcia w realizacji zadań związanych z przewozem osób na terenie Rumunii
  • kontakty telefoniczne z kontrahentami/podwykonawcami,

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie na w/w lub podobnym stanowisku
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętność logicznego myślenia i planowania
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomości obsługi programu Excel
  • wymagana znajomość języka rumuńskiego i dodatkowo języka polskiego lub angielskiego
  • kultura osobista
  • zaangażowanie w pracy

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat, w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stawkę 3000 – 5000 zł netto
  • pracę w zespole dyspozytorów
  • pracę rozwijającą i odpowiedzialną

Zainteresowany Ofertą?

Wyślij swoje CV na adres:

z klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016.Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Sprawdź najczęściej zadawane pytania