flota

Nasz flota liczy:

ponad 300 busów

35 autokarów

Kierowcy codziennie pokonują ponad 50 000 km, zapewniając transport ok. 2 200 pracownikom z lokacji zamieszkania do miejsc pracy w Holandii.

  • klimatyzację;
  • wygodne fotele;
  • dużą przestrzeń bagażową.

Wszystkie mikrobusy wyposażone są w:

Każdy bus jest monitorowany przez system GPS, co pozwala w pełni kontrolować całą trasę 24/7. Zainstalowaliśmy w nich również ograniczniki prędkości, dzięki którym pasażerowie wiedzą, że kierowca nie przekracza dozwolonej prędkości. Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem, co potwierdza TÜV – koncern zajmujący się kontrolowaniem jakości i bezpieczeństwa.

  • większe, regulowane fotele
  • więcej mniejsca na nogi
  • więcej miejsca z przodu
  • asystent hamowania awaryjnego
  • system wykrywania zmęczenia kierowcy
  • system stabilizacji jazdy: asystent bocznego wiatru
  • oświetlenie stopni wejściowych w technologii led

Z myślą o Waszym komforcie przejazdu zakupiliśmy 40 nowych busów MAN TGE:

Click to play video
Click to play video

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i dobrze świadczonym usługom, zaufało nam tysiące Klientów. Cyklicznie wymieniamy stare busy na nowe. Dzięki temu z każdym rokiem podróż poza granice kraju jest coraz wygodniejsza.


Chętnie chwalimy się naszą flotą, w której znajduje się obecnie 30 autokarów turystycznych i autobusów miejskich. Na uwagę zasługuje fakt, że poza typowymi autokarami podmiejskimi oraz turystycznymi posiadamy kilka autokarów czterogwiazdkowych.


Wszystkie autokary spełniają standardy europejskie. Posiadają wszystkie systemy bezpieczeństwa wymagane do przewozu osób. Wygodę gwarantują: klimatyzacja, regulowany nawiew i światło zamontowane nad każdym siedzeniem. Nasze busy są na bieżąco sprzątane oraz serwisowane.


Jesteśmy stale otwarci na potrzeby klientów, jesteśmy gotowi podjąć się każdego zlecenia! Pojazdy są zawsze posprzątanie i odpowiednio przygotowane do jazdy.

Codziennie kursujemy na terenie Holandii!

Na terenie Niderlandów w projektach pobytowych kursuje około 90 busów i 25 autokarów. Każdego dnia 150 wykwalifikowanych kierowców z GTV BUS pokonuje ok. 65 000 km na terenie całej Holandii.


Jeśli potrzebujesz transportu dla swoich pracowników na terenie Holandii - trafiłeś pod dobry adres!

90

150

65 000

1

busów

kierowców

kilometrów

dzień

Kontakt

ul. Hutnicza 5

46-040 Ozimek, Polska


www.gtvbus.pl

Prezentacja ogólna

Kontakt

ul. Hutnicza 5

46-040 Ozimek, Polska


www.gtvbus.pl

Maciej Odrzywół

Przedstawiciel firmy GTV BUS

Przemysław Szczurowski

Dyrektor projektów strategicznych