PRZESIADKI

Przesiadki:
Na grupie wyjazdowej/powrotowej pojawią się informacje o której jest wjazd na punkt przesiadkowy oraz godzinę przesiadek -> NALEŻY SIĘ TEGO PILNOWAĆ

NIE WJEŻDZAMY SZYBCIEJ NA PRZESIADKI NIŻ PODANA GODIZNA WJAZDU PRZEZ CZERWONEGO LUB DYSPOZYTORA!!!

Na stację proszę wjeżdżać drugim wjazdem, na pierwszym jest zakaz wjazdu, ponieważ jest to wyjazd;

Po wjeździe na punkt przesiadkowy kierowca udaje się do tankowania.

Tankujemy się + AdBlue -> ostanie tankowanie na 10 min przed przesiadkami. Busy tankujemy na w/z, Kierowcy zobowiązani są do parkowania busa w systemie od prawej do lewej, tak aby każdy zmieścił się w jednej linii. Busy powinny stać od siebie w odległości 80-100 cm.

Informujemy pasażerów jak długo mają przerwę tzn.o której zaczynają się przesiadki. W tym czasie bagaże są pod opieką kierowcy. Informujemy każdego pasażera do jakiego busa będzie się przesiadał oraz o funkcji chętnie pomogę

Poinformujcie ludzi, że na stacji jest pizzeria, toaleta za FREE oraz Carrefour, z produktami w normalnych cenach;

Poinformujcie klientów, żeby nie śmiecili na stacji i palili papierosy w wyznaczonych miejscach (koło stacji jest ogródek z parasolami, a na nim popielniczki);

Kierowca informuje pasażerów na postawie listy zbiórkowej do jakiego busa lub autokaru kierują się podczas przesiadek (samochód docelowy).

Wysiada z busa zamykając drzwi, tak, żeby następny pojazd miał miejsce do parkowania. Uzupełniamy płyny eksploatacyjne, w tym BARDZO WAŻNE – sprawdzamy olej !!!!

W momencie, gdy jest godzina przesiadek, wszyscy kierowcy mają obowiązek stać przy busie.

W wyznaczonej godzinie kierowca otwiera bagażnik i wypakowuje bagaże pasażerów. Bagaże pasażerów kierowca wypakowuje sam informując o tym pasażerów i prosząc o samodzielne nieotwieranie tylnych drzwi.

Kierowca jadący w trasę do NL oczekuje na pasażerów docelowych, pakuje ich bagaże w odwrotnej kolejności (od ostatniego do pierwszego, który wysiada)

Kierowców proszę o sprawdzenie przed odjazdem jak wygląda plac wokół niego, czy jest czysty;

Poranny przyjazd na Kąty: jeżeli przyjeżdżacie rano na Katy powiedzmy o 5:15, to nie wydawajcie ludziom ich bagażu. Poinformujcie ich, że maja przerwę i ze przesiadki odbędą się o godzinie 05:45. A nie, że jedni wysadzają ludzi, inni nie i jest zamieszanie.
Punkt przesiadkowy - Kąty Wrocławskie – stacja Shell, ul. Popiełuszki 21
(trasa południowa)
Jak ustawiamy samochody?
Image

KIEROWCA TO BRZMI DUMNIE!