Usługi

Transport międzynarodowy

Agencje pracy

Oferta dla Agencji Pracy

GTV bus to nie tylko przejazdy prywatne! Od wielu lat specjalizujemy się również w organizowaniu transportu do pracy dla pracowników agencji. Obecnie możemy pochwalić się zaufaniem ponad 200 czołowych agencji pracy w Polsce i Holandii. Przewozimy średnio około 1000 osób tygodniowo.

Dzięki rozbudowanej flocie pojazdów przewóz dużych grup nie jest nam straszny! Dla ułatwienia komunikacji, zapewniamy dojazd do Biura Pracy w celu podpisania umowy, a następnie dowozimy pracowników na adres lokacji.

Na miejscu zapewniamy kontakt z koordynatorami.

Zawsze po dotarciu do celu wysyłamy współpracującym z nami agencjom tzw. Listę Agencyjną Wyjazdową z listą pasażerów. Każdy pasażer otrzymuje bilet na przejazd z logo swojej agencji pracy.

Jako firma mierząca wysoko skupiamy się na ciągłym usprawnianiu komunikacji. Obecny system pozwala śledzić naszym klientom aktualizowaną na bieżąco siatkę połączeń dostępną online. Dzięki niej klienci mają podgląd do zaplanowanych tras i widzą, jak przemieszczają się pojazdy. W razie jakichkolwiek problemów zajmiemy się stroną techniczną i logistyczną podróży. Nasi dyspozytorzy są dostępni dla firm 24/7.

Współpraca z Agencjami Pracy – co nas wyróżnia

Pasażer firmowy to dla nas pasażer priorytetowy – pierwszeństwo przy dokonywaniu rezerwacji.
Indywidualne procedury transportu dla każdego kontrahenta.
Procedury firmowe – przestrzeganie dojazdu na wskazany adres, dojazd na ustaloną godzinę, kontakt na miejscu z koordynatorem.
Możliwość zgłoszenia większej grupy wyjazdowej za pomocą szablonu rezerwacji miejsc.
Opiekunowie firmowi – stały kontakt 24/h na telefon alarmowy.
Szczegółowa informacja dotycząca pasażera – potwierdzenie przybycia na odjazd, aktualna pozycja lokalizacji pasażera, informacja o niestawieniu się pasażera na odjazd (tzw. Lista Agencyjna Wyjazdowa).
Gwarancja dostępności miejsc nawet w dniu wyjazdu.
Informacja SMS do wskazanej osoby o planowanej godzinie przyjazdu pod podany adres.
Możliwość wyjazdu pasażera lub grupy na przejazdach kredytowanych – termin rozliczenia według indywidualnych ustaleń.

Kontakt

Wszelkich informacji na temat oferty udzieli:

Maciej Odrzywół
Specjalista ds. współpracy z klientami biznesowymi
+48 539 538 344
maciej.o@gtvbus.pl 

 

Sprawdź najczęściej zadawane pytania