Usługi

Transport międzynarodowy

Międzynarodowe przewozy stały się bardzo pożądaną usługą. Jako potentat na rynku, dostrzegamy najważniejsze potrzeby pasażerów, dlatego nieustannie rozbudowujemy naszą ofertę i wprowadzamy nowatorskie rozwiązania. Nasze pojazdy docierają do każdego miasta, miasteczka i wioski na całym obszarze państwa – prosto pod wskazany adres.

Jeździmy codzienne z Polski do Holandii, Niemiec i Belgii. Sprawdź naszą ofertę i atrakcyjne promocje dla stałych Klientów!

>

Oferta dla klientów indywidualnych

>

Oferta dla Agencji Pracy

>

Transport opiekunek i opiekunów

Busy na trasie Polska – Holandia

Organizujemy codzienne wyjazdy z Polski, zgodnie z obowiązującym rozkładem jazdy. Wyjeżdżamy w godzinach popołudniowych i wieczornych w zależności od zainteresowania naszych Klientów. Oferujemy wyjazdy z dogodnie zlokalizowanych przystanków, rozproszonych na terenie naszego kraju. Klienci z całej Polski mogą skorzystać z oferty kursu „door to door” – z adresu na adres. Taka usługa to dla naszych Klientów przede wszystkim wygoda, oszczędność czasu, a także gwarancja dotarcia do celu w możliwie najszybszy sposób.
Opcjonalnie do wyjazdów z Polski, proponujemy także codziennie powroty z Holandii do Polski, zgodnie z obowiązującym rozkładem jazdy. Z Holandii wyjeżdżamy w godzinach wieczornych, od godziny 18:00-20:00, w zależności od rejonu
Cena biletu z Polski – już od 250 zł.
Cena biletu z Holandii – już od 60 €.

Busy na trasie Polska – Niemcy

To kraj o bogatej historii i kulturze. Wielkie miasta i pełne uroku wioski leżące u stóp Alp sprawiają, że Niemcami znudzić się nie można. Zróżnicowany krajobraz i bardzo dobrze rozwinięta komunikacja to duże ułatwienie także dla przewoźników. Oferujemy przejazdy dla każdego i w każdym wieku: osób podejmujących pracę za granicą, a także rodzin i bliskich chcących spędzić wspólnie wolny czas.

Transport w Niemczech realizujemy codziennie, w zależności od zainteresowania Klientów. Oferujemy wyjazdy z przystanków wygodnie rozproszonych na terenie całej Polski. Proponujemy Państwu tanie przewozy do najpopularniejszych i najchętniej odwiedzanych niemieckich miast i nie tylko, z dowozem pod wskazany adres.

Opcjonalnie do wyjazdów z Polski, proponujemy także codzienne powroty z Niemiec do Polski, zgodnie z obowiązującym rozkładem jazdy.

Z Niemiec wyjeżdżamy w godzinach wieczornych, od godziny 20:00 – 1:00 – 2:00, w zależności od rejonu.

Cena biletu do/z Berlina – już od 195 zł/ 44 €
Poczdam, Lipsk, Halle, Drezno – już od 230 zł/ 50 €
Hamburg: wyjazdy z Polski w każdą niedzielę; wyjazdy do Polski w każdy piątek.

Busy na trasie Polska – Belgia

Zapraszamy do jednego z najwyżej rozwiniętych krajów w Europie! Podstawę gospodarki stanowi tu przemysł i rolnictwo. Tereny użytkowane rolniczo zajmują aż połowę kraju. Ponadto Belgia posiada bardzo dobrze rozwiniętą sieć komunikacyjną – sieć dróg jest tu najgęstsza w Europie.

I Strefa

jest obsługiwana od granicy holendersko-belgijskiej do rejonów poniżej Antwerpii, gdzie dolna granica przebiega pod takimi miejscowościami jak: Eeklo, Beringen, Aarschot, Mechelen, Dendermonde, Gandawa (flam. Gent), Maldegem do Knokke.

Cena biletu już od 270 zł/ 65 €.

Wyjazd z Polski – codziennie prócz poniedziałku i środy.
Wyjazd do Polski – codziennie w godzinach 16:00-17:00.

II Strefa

jest obsługiwana od granicy STREFY I do rejonów poniżej Brukseli, gdzie dolna granica przebiega nad miejscowościami takimi jak: Tongeren, Wavre, Waterloo, Halle, Zottegem, Oudenaarde, Waregem, Ichtegem, Oostende.

Cena biletu już od 310 zł/ 75 €.

Wyjazd z Polski – wtorek, czwartek, sobota i niedziela.
Wyjazd do Polski – środa, piątek, niedziela i poniedziałek w godzinach 16:00-17:00.

III Strefa

jest obsługiwana jest od granicy STREFY II (od wysokości miejscowości Halle do Oostende) do granicy przebiegającej pod miejscowościami takimi jak: Ronse, Kortijk, Zonnebeke, Langemark, Veurne, Koksijde-Bad.

Cena biletu już od 320 zł/ 80 €.

Wyjazd z Polski – czwartek i niedziela.
Wyjazd do Polski –środa, piątek, niedziela i poniedziałek w godzinach 15:00-16:00.

Sprawdź najczęściej zadawane pytania