Usługi

Transport międzynarodowy

Transport opiekunek i opiekunów

Transport opiekunów i opiekunek

Od kwietnia 2020 r. zajmujemy się również przewozami opiekunek. Wspiera nas ponad 100 Agencji Pracy, z którymi nawiązaliśmy stałą współpracę. Dla każdego pracownika znajdzie się miejsce, nawet w przeddzień wyjazdu!

By ułatwić korzystanie z naszych usług, uruchomiliśmy infolinię telefoniczną dedykowaną tylko dla pracowników opieki. Siatka połączeń, dostępna na naszej stronie i aplikacji GTV BUS, aktualizowana jest 24/7. Dzięki zaawansowanym systemom IT i GPS, Klienci mają podgląd w czasie rzeczywistym na znajdujące się w trasie pojazdy.

Nasi Partnerzy mają dostęp do specjalnego systemu rezerwacji, który pozwala zaoszczędzić czas.

Staramy się dostosowywać godziny przyjazdu i odbioru zmienniczek do możliwości podopiecznych. Ważne jest, aby obie znalazły czas na przekazanie sobie niezbędnych informacji o miejscu pracy oraz pełnionych obowiązkach.

Bezpieczeństwo i komfort naszych Klientów jest dla nas priorytetem, dlatego praktykujemy system zmian oraz planowanie trasy po najkrótszej linii zbiórki. Dbamy o to, aby kadra kierowców była zawsze wypoczęta i gotowa do drogi. Na każdym etapie podróży kierowcy służą pomocą w ewentualnym przeładunku bagaży czy udzieleniu potrzebnych informacji.

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania