PLAN PRZEJAZDU
WYJAZD Z POLSKI GTVBus od 22.02.2017

MIEJSCOWOŚĆ / KOD POCZTOWY
– Przystanek
Poniedz. Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
BALICE / 30-241
– Stacja Paliw, Na Lotnisko 19
16:20 16:20 16:20 16:20 16:20 18:20 16:20
BIAŁYSTOK / 15-001
– PKS stanowisko nr 9
X X X 14:30 X 16:15 14:30
BIELANY WROCŁAWSKIE / 55-075
– ORLEN przy A4
19:40 19:40 19:40 19:40 19:40 22:10 19:40
BIERDZANY / 46-046
– Restauracja ,,MARTA” k. ronda
17:45 17:45 17:45 17:45 17:45 20:00 17:45
BRZEG / 49-306
– Plac Dworcowy
19:00 19:00- 19:00- 19:00- 19:00- 21:25 19:00
BRZEG – NYSA / 49-200
– BP A4
19:05 19:05 19:05 19:05 19:05 21:30 19:05
BRZESKO / 32-800
– STATOIL ul. Tadeusza Kościuszki 66
15:15 15:15 15:15 15:15 15:15 17:45 15:15
BYCZYNA / 46-220
– ORLEN ul. Kluczborska 12
16:30 16:30 16:30 18:00 16:30 20:00 18:00
BYDGOSZCZ / 85-140
– ORLEN Aleja Jana Pawła II 131
17:15 17:15 X 17:15 17:15 20:30 17:15
BYTOM / 41-923
– STATOIL ul. Hutnicza 27
17:00 17:00 17:00 17:00 17:00 19:20 17:00
CHORZÓW / 41-506
– CASTORAMA Osiedle Tysiąclecia
16:45 16:45 16:45 16:45 16:45 19:00 16:45
CHRZANÓW / 32-500
– Shell ul. Trzebińska 72
16:35 16:35 16:35 16:35 16:35 18:40 16:35
CHRZĄSTOWICE / 46-053
– ORLEN Droga Krajowa 46
18:00 18:00 18:00 18:00 18:00 20:15 18:00
CZĘSTOCHOWA / 42-200
– PKS ul. Stanisława Orzechowskiego
16:30 16:30 16:30 16:30 16:30 18:00 16:30
CZĘSTOCHOWA / 42-200
– ORLEN, ul. Świętej Barbary 105
16:40 16:40 16:40 16:40 16:40 18:15 16:40
CZŁOPA / 78-630
– ORLEN ul. Zwycięstwa 40
20:00 20:00 X 20:00 20:00 23:15 20:00
DĄBIE / 62-660
– Rondo
19:00 19:00 X 19:00 19:00 21:00 19:00
DĄBROWA GÓRNICZA / 41-300
– Przystanek przy AUCHAN Katowicka 1
16:00 16:00 16:00 16:00 16:00 18:00 16:00
DĘBICA / 39-200
– McDonald’s ul. Nagawczyna 245
14:00 14:00 14:00 14:00 14:00 15:45 14:00
DOBIEGNIEW / 66-520
– ORLEN ul. Gorzowska 27
20:30 20:30 X 20:30 20:30 23:45 20:30
DOBRODZIEŃ / 46-380
– PKS / BASEN ul. Solna 5
17:30 17:30 17:30 17:30 17:30 19:45 17:30
ELBLĄG / 82-300
– LOTOS ul. Warszawska 129
14:15 14:15 X 14:15 14:15 17:00 14:15
GDAŃSK / 80-802
– ORLEN ul. Generała Henryka Dąbrowskiego 4
15:50 15:50 X 15:50 15:50 18:40 15:50
GDYNIA / 81-005
– ORLEN UL. Kcyńska 25
16:20 16:20 X 16:20 16:20 19:10 16:20
GLIWICE / 44-100
– BP EUROPA ul. Okrężna 32
17:15 17:15 17:15 17:15 17:15 19:30 17:15
GŁOGÓW / 67-200
– BP ul. Legnicka 16
20:15 20:15 X 20:15 20:15 22:20 20:15
GŁUCHOŁAZY / 48-340
– ORLEN ul.Grunwaldzka 7A
16:45 16:45 16:45 16:45 16:45 19:15 16:45
GNIEZNO / 62-200
– ORLEN ul. Żwirki i Wigury 32
20:00 20:00 X 20:00 20:00 22:10 20:00
GOLENIÓW / 72-100
– ORLEN ul. Przestrzenna 2
21:10 21:10 X 21:10 21:10 23:30 21:10
GORZÓW WIELKOPOLSKI / 66-400
– STATOIL ul. Warszawska 70
21:10 21:10 X 21:10 X 23:40 21:10
GRÓJEC / 05-600
– ORLEN ul. Armii Krajowej 41
X X X 17:10 X 19:10 17:10
GRUDZIĄDZ / 86-302
– ORLEN ul. Chełmińska 173
15:40 15:40 X 15:40 15:40 17:45 15:40
HERBY / 42-284
– ORLEN ul.Lubliniecka 61
16:40 16:40 16:40 16:40 16:40 18:45 16:40
IZBICKO / 47-180
– PKS ul.Opolska 1
18:00 18:00 18:00 18:00 18:00 20:05 18:00
JAROCIN / 63-200
– LUKOIL ul. Wojska Polskiego 32
X X X 20:10 X 22:25 20:10
JASTRZĘBIE ZDRÓJ / 44-268
– BP Wodzisławska 1 obok ronda
15:45 15:45 15:45 15:45 15:45 18:15 15:45
JAWOR / 59-400
– ORLEN ul. Kuziennicza 2
20:20 20:20 X 20:20 20:20 22:45 20:20
JĘDRZEJÓW / 28-300
– ORLEN ul.Pińczowska 30
14:40 14:40 X 14:40 14:40 17:00 14:40
KARLINO / 78-230
– ORLEN
19:40 19:40 X 19:40 19:40 21:50 19:40
KATOWICE / 40-001
– PKP Plac Andrzeja
16:40 16:40 16:40 16:40 16:40 18:50 16:40
KĄTY WROCŁAWSKIE / 55-080
– BP ks.Jerzego Popiełuszki
20:00 20:00 20:00 20:00 20:00 22:30 20:00
KĘPNO / 63-600
– McDonald’s ul. Solidarności 26
X X X 18:20 X 20:25 18:20
KIELCE / 25-014
– McDonald’s ul. Armii Krajowej 1 zjazd z ul. Żytniej
14:00 14:00 X 14:00 14:00 16:15 14:00
KLUCZBORK / 46-203
– Biedronka ul.Jagiellońska
17:10 17:10 17:10 17:10 17:10 19:25 17:10
KONIN / 62-500
– PKP ul. Dworcowa
19:30 19:30 X 19:30 19:30 21:30 19:30
KOSTOMŁOTY / 55-311
– zjazd ORLEN
20:15 20:15 20:15 20:15 20:15 22:40 20:15
KOSZALIN / 75-412
– SHELL Aleja Monte Cassino 24
19:10 19:10 X 19:10 19:10 21:25 19:10
KĘDZIERZYN-KOŹLE / 47-200
– PKS ul. 24 Kwietnia
17:15 17:15 17:15 17:15 17:15 19:30 17:15
KRAKÓW / 30-611
– SHELL ul. Stanisława Stojałowskiego 1
16:00 16:00 16:00 16:00 16:00 18:00 16:00
KRAPKOWICE / 47-300
– ORLEN k. ronda
17:45 17:45 17:45 17:45 17:45 20:00 17:45
KROSNO ODRZAŃSKIE / 66-600
– Rynek ul. Ariańska
22:05 22:05 X 22:05 22:05 00:15 22:05
KRÓLÓW / 68-212
– ORLEN
22:15 22:15 22:15 22:15 22:15 00:45 22:15
KUTNO / 99-300
– BP ul. Sklęczkowska 5
16:20 18:00 X 18:00 16:20 20:15 18:00
LEGNICA / 59-241
– ORLEN Nowa Wieś Legnicka
20:40 20:40 20:40 20:40 20:40 23:05 20:40
LĘBORK / 84-300
– STATOIL ul. Abrahama 2
17:10 17:10 X 17:10 17:10 20:00 17:10
LUBIN / 59-300
– Petrochemia Płock ul. Marii Skłodowskiej 172
19:35 19:35 X 19:35 19:35 21:45 19:35
LUBLIN / 20-121
– STATOIL Aleja Tysiąclecia 12
14:15 14:15 X 14:15 14:15 16:40 14:15
LUBLINIEC / 42-700
– McDonald’s LISOWICE ul. Lubliniecka 1
17:10 17:10 17:10 17:10 17:10 19:20 17:10
ŁOWICZ / 99-400
– ORLEN ul. Bolimowska 83
18:00 18:00 X 18:00 18:00 19:50 18:00
ŁÓDŹ / 90-001
– LUKOIL ul. Pabianicka 274
17:45 17:45 X 17:45 17:45 19:45 17:45
MIKOŁÓW / 43-190
– BP ul.Cieszyńska 17
16:40 16:40 16:40 16:40 16:40 19:00 16:40
NAKŁO / 46-050
– ORLEN DK 94
18:05 18:05 18:05 18:05 18:05 20:10 18:05
NAKŁO NAD NOTECIĄ / 89-100
– ORLEN ul. Nowa 16
17:45 17:45 X 17:45 17:45 21:00 17:45
NIEMODLIN / 49-100
– ORLEN ul. Opolska 33
17:45 17:45 17:45 17:45 17:45 21:45 17:45
NOWA SÓL / 67-100
– ORLEN ul. Wojska Polskiego
21:00 21:00 X 21:00 21:00 23:00 21:00
NOWOGARD / 72-200
– ORLEN ul. 3 Maja 27
20:45 20:45 X 20:45 20:45 23:00 20:45
NOWY TOMYŚL / 64-300
– BP
21:40 21:40 X 21:40 21:40 23:45 21:40
NYSA / 48-300
– stacja paliw Pieprzyk ul. Grodkowska 9
17:15 17:15 17:15 17:15 17:15 19:45 17:15
OLESNO / 46-300
– SHELL ul .Kluczborska 41
17:30 17:30 17:30 17:30 17:30 19:45 17:30
OLSZTYN / 11-041
– LOTOS ul. Sielska 5
13:30 13:30 X 13:30 13:30 15:30 13:30
OLSZYNA / 68-212
– BP przed przejścien granicznym
22:20 22:20 22:20 22:20 22:20 00:50 22:20
OŁAWA / 55-200
– ORLEN na zjeździe Strzelin/Oława
19:20 19:20 19:20 19:20 19:20 21:45 19:20
OPOLE / 46-020
– OKTAN ul. Armii Ludowej 51
18:30 18:30 18:30 18:30 18:30 21:00 18:30
OSTRÓDA / 14-100
– ORLEN ul. Grunwaldzka 54
14:00 14:00 X 14:00 14:00 16:00 14:00
OSTRÓW WIELKOPOLSKI / 63-410
– LUKOIL ul. Bolesława Limanowskiego 8
X X X 19:10 X 21:20 19:10
OSTRZESZÓW / 63-500
– ORLEN Aleja Wojska Polskiego 62
X X X 18:40 X 20:45 18:40
OZIMEK / 46-040
– PKS ul.Kolejowa
17:45 17:45 17:45 17:45 17:45 20:00 17:45
PAWONKÓW / 42-772
– zajazd ,,ORION” Lubliniecka 5
17:20 17:20 17:20 17:20 17:20 19:30 17:20
PIEKARY ŚLĄSKIE / 41-940
– BP ul. Bytomska 50
16:20 16:20 16:20 16:20 16:20 18:20 16:20
PILZNO / 39-220
– PKS ul. Legionów
14:15 14:15 14:15 14:15 14:15 16:00 14:15
PIŁA / 64-920
– SHELL Aleja Powstańców Wielkopolskich 159
18:45 18:45 X 18:45 18:45 22:00 18:45
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI / 97-300
– HUZAR Aleja Generała Władysława Sikorskiego 52
17:10 17:10 X 17:10 17:10 19:10 17:10
PLESZEW / 63-300
– LOTOS ul. Poznańska 136
X X X 19:45 X 22:00 19:45
PŁOCK / 09-402
– ORLEN Aleja Marszałka Józefa Piłsudzkiego 2
17:10 17:10 X 17:10 17:10 19:20 17:10
PŁOTY / 72-310
– ORLEN ul. I Armii Wojska Polskiego 8
17:10 20:20 X 20:20 17:10 22:30 20:20
POLKOWICE / 59-100
– SHELL ul. Gdańska 23
19:50 19:50 X 19:50 19:50 22:00 19:50
POTĘGOWO / 76-230
– ORLEN ul. Kościuszki
17:30 17:30 X 17:30 17:30 20:20 17:30
POZNAŃ / 61-586
– Dworzec PKP ul. Dworcowa 1
stare wejście PKP przy pętli
21:00 21:00 X 21:00 21:00 23:00 21:00
PRASZKA / 46-320
– Rynek
16:45 16:45 16:45 16:45 16:45 19:00 16:45
PROCHOWICE / 59-230
– ORLEN ul. Legnicka 51c
19:10 19:10 X 19:10 19:10 21:20 19:10
PRUDNIK / 48-200
– STATOIL ul. Wiejska 2
16:30 16:30 16:30 16:30 16:30 19:00 16:30
PUŁAWY / 24-112
– McDonald’s ul. Dęblińska 20
15:00 15:00 X 15:00 15:00 17:30 15:00
PYSKOWICE / 44-120
– ORLEN ul. Gliwicka 3
17:00 17:00 17:00 17:00 17:00 19:00 17:00
RACIBÓRZ / 47-400
– STATOIL Plac Mostowy
16:45 16:45 16:45 16:45 16:45 18:45 16:45
RADOM / 26-600
– ORLEN ul. Warszawska 17A
16:00 16:00 X 16:00 16:00 16:30 18:30
RADOMSKO / 97-500
– ORLEN ul. Brzeźnicka 55
16:40 16:40 X 16:40 16:40 18:40 16:40
RADZIONKÓW / 41-922
– LOTOS ul. Orzechowska 119
16:10 16:10 16:10 16:10 16:10 18:10 16:10
REDA / 84-240
– LOTOS ul. Wejherowska 3
16:40 16:40 X 16:40 16:40 19:30 16:40
RUDA ŚLĄSKA / 41-706
– BP HALEMBA ul. 1 Maja 41
17:00 17:00 17:00 17:00 17:00 19:20 17:00
RUDA ŚLĄSKA / 41-710
– BP WIREK ul. 1 Maja 299
17:00 17:00 17:00 17:00 17:00 19:15 17:00
RYBNIK / 44-200
– LUKOIL ul. Władysława Stanisława Reymonta 45
16:15 16:15 16:15 16:15 16:15 18:45 16:15
RYMAŃ / 78-125
– ORLEN ul. Koszalińska 42
20:00 20:00 X 20:00 20:00 22:10 20:00
RZESZÓW / 35-001
– PKS stanowisko nr7 ul. Grottgera
13:15 13:15 13:15 13:15 13:15 15:00 13:15
SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI / 39-120
– ORLEN ul. Węglowskiego 6
13:40 13:40 13:40 13:40 13:40 15:25 13:40
SIEWIERZ / 42-470
– ORLEN ul. Bytomska 67
16:20 16:20 X 16:20 16:20 18:40 16:20
SŁAWNO / 76-100
– OKTAN ul. Gdańska 68
18:25 18:25 X 18:25 18:25 21:10 18:25
SŁUPSK / 76-200
– ORLEN ul. Garncarska 19
17:45 17:45 X 17:45 17:45 20:45 17:45
SOSNOWIEC 41-200
– SHELL ul. Kresowa 2
16:20 16:20 16:20 16:20 16:20 18:30 16:20
SOSNOWIEC-ZAGÓRZE 41-200
– BP ul. Braci Mieroszewskich 2H
16:10 16:10 16:10 16:10 16:10 18:15 16:10
STANOWICE / 44-230
– ORLEN ul. Żorska 2c
17:00 17:00 X 17:00 17:00 19:20 17:00
STRYKÓW / 95-010
– SP Artus 25 Droga Krajowa 14
18:30 18:30 X 18:30 18:30 20:25 18:30
STRZEGOM / 58-150
– ORLEN ul. Aleja Wojska Polskiego 12
20;00 20;00 X 20;00 20;00 22:25 20:00
STRZELEC KRAJEŃSKIE / 66-500
– ORLEN ul. Wojska Polskiego 5A
20:50 20:50 X 20;50 20:50 23:20 20:50
STRZELCE OPOLSKIE / 47-100
– Motel Leśny ul. Opolska 40
17:40 17:40 17:40 17:40 17:40 19:45 17:40
SZCZECIN / 70-001
– STATOIL ul. Gryfińska 60
21:30 21:30 X 21:30 21:30 00:00 21:30
SZCZEKOCINY / 42-445
– ORLEN ul. Śląska
15:20 15:20 X 15:20 15:20 17:35 15:20
SZCZYTNICA / 59-706
– KFC Osła
21:20 21:20 21:20 21:20 21:20 23:50 21:20
SZCZYTNO / 12-100
– ORLEN ul. Pasymska 32
12:30 12:30 X 12:30 12:30 14:30 12:30
ŚRODA WIELKOPOLSKA / 63-000
– ORLEN ul. Kilińskiego 47
X X X 20:45 X 23:00 20:45
ŚWIDNICA / 58-105
– SHELL ul. Generała W. Sikorskiego 58
19:40 19:40 X 19:40 19:40 22:00 19:40
ŚWIEBODZIN / 66-200
– ORLEN ul. Wojska Polskiego 8
22:10 22:10 X 22:10 22:10 00:15 22:10
ŚWIECKO / 69-100
– BP przy DK29
23:00 23:00 X 23:00 23:00 01:10 23:00
TARNOWSKIE GÓRY / 42-600
– BP / McDonald’s ul. Korola 42
16:00 16:00 16:00 16:00 16:00 18:00 16:00
TARNÓW / 33-110
– Grosar Aleja Jana Pawła II
14:45 14:45 14:45 14:45 14:45 16:45 14:45
TCZEW / 83-110
– Muszkieterowie SP ul. Jagiellońska 48
15:00 15:00 X 15:00 15:00 17:45 15:00
TORUŃ / 87-100
– ORLEN ul. Łódzka 83
16:30 16:30 X 16:30 16:30 19:30 16:30
TORZYM / 66-235
– ORLEN ul. Sulęcińska
22:30 22:30 X 22:30 22:30 00:40 22:30
TOSZEK / 44-180
– PKS ul. Tarnogórska
17:15 17:15 17:15 17:15 17:15 19:20 17:15
TULCE / 63-004
– MOP A2 181 KM ORLEN
20:30 20:30 X 20:30 20:30 22:30 20:30
TYCHY / 43-110
– LUKOIL ul. Mikołowska 80
16:30 16:30 16:30 16:30 16:30 19:00 16:30
WAŁCZ / 78-600
– ORLEN ul. Budowlanych 1
19:20 19:20 X 19:20 19:20 22:35 19:20
WARSZAWA / 00-001
– Dworzec Zachodni Aleje Jerozolimskie 144
17:00 17:00 X 17:00 17:00 18:45 17:00
WEJHEROWO / 84-200
– SHELL ul. Przemysłowa 1
16:50 16:50 X 16:50 16:50 19:40 16:50
WIELUŃ / 98-300
– STATOIL ul. Głowackiego
16:20 16:20 16:20 16:20 16:20 18:35 16:20
WIESZOWA / 42-672
– ORLEN ul. Bytomska 2
16:45 16:45 16:45 16:45 16:45 18:45 16:45
WŁOCŁAWEK / 87-800
– STATOIL ul. Stefana Okrzei 73
16:20 16:20 X 16:20 16:20 18:30 16:20
WODZISŁAW ŚLĄSKI / 44-300
– STATOIL ul. Wincentego Witosa 24
16:00 16:15 16:00 16:15 16:00 18:30 16:15
WROCŁAW / 50-001
– STATOIL ul. Sucha 15C
19:45 19:45 19:45 19:45 19:45 22:15 19:45
WRZEŚNIA / 62-300
– ORLEN ul. Wrocławska
20:15 20:15 X 20:15 20:15 22:15 20:15
WYSZKÓW / 07-200
– ORLEN ul. Warszawska 1
X X X 16:00 X 17:40 16:00
ZABRZE / 41-800
– BP ul. Gdańska 20
16:50 16:50 16:50 16:50 16:50 19:10 16:50
ZAMBRÓW / 18-300
– ORLEN ul. Ostrowska
X X X 15:00 X 16:40 15:00
ZAWIERCIE / 42-400
– BP ul. Ignacego Paderewskiego 8
16:00 16:00 X 16:00 16:00 18:20 16:00
ZDZIESZOWICE / 47-330
– ORLEN ul. Kozielska
17:30 17:30 17:30 17:30 17:30 19:45 17:30
ZGORZELEC / 59-900
– ORLEN ul. Słowiańska 1
22:00 22:00 22:00 22:00 22:00 00:50 22:00
ZIELONA GÓRA / 65-218
– ORLEN ul. Wrocławska 38
21:30 21:30 X 21:30 21:30 23:40 21:30
ZWOLEŃ / 26-700
– BP ul. Puławska 34
15:30 15:30 X 15:30 15:30 18:00 15:30
ŻARY / 68-200
– LOTOS ul. Katowicka 32
22:00 22:00 22:00 22:00 22:00 00:30 22:00
ŻORY / 44-240
– BP ul. Kasztanowa 31 przy A1
16:40 16:40 16:40 16:40 16:40 19:10 16:40

 

top