Busy do
Monachium z
Łodzi

Szukasz busa do Monachium z Łodzi? Chcesz dostać się do Twojej rodziny lub pracy? A może szukasz transportu w innym celu? Jesteś w idealnym miejscu!

Z GTV BUS możesz liczyć na komfortowe i bezpieczne przewozy do Monachium z Łodzi prosto pod wskazany adres. Nieważne gdzie mieszkasz – GTV odbierze Cię z dowolnego miejsca w Łodzi i przetransportuje do Monachium gdziekolwiek tylko zechcesz. 

Transport odbywa się codziennie, rano, popołudniu i wieczorem, także w soboty i niedziele – to od Ciebie zależy jaki termin podróży będzie dla Ciebie najlepszy.

GTV to nowoczesne busy, w których oprócz klimatyzacji i wygodnych siedzisk pasażera znajdziesz takie udogodnienia jak: WiFi czy lampki przy siedziskach.

Zarezerwuj przejazd z Łodzi do Monachium online i postaw na komfortową podróż!

Systematycznie wysyłamy busy z Polski do Niemiec. Podróż odbywamy ze wszystkich województw w kraju. Opuszczamy również Łódź. Jej mieszkańcy nieraz postanawiają udać się do Monachium. Miasto to stanowi prężną stolicę najzasobniejszego regionu zachodniego sąsiada, czyli Bawarii. Polacy, którzy do niej przyjeżdżają, przeważnie robią to w celach zarobkowych. Na problemy ze znalezieniem odpowiedniej posady rzadko narzekają. Istotnie bowiem Bawaria rozwija się dynamicznie pod względem gospodarczym. Mocną jego gałęzią jest przemysł – na przykład elektroniczny czy maszynowy. Chlubą Monachium są tak znane przedsiębiorstwa jak Siemens, Audi czy BMW. Przy czym wyróżnia się także innymi zaletami. Zaliczymy do nich atrakcje turystyczne. Polacy, kiedy akurat nie pracują, zwiedzają miasto i odwiedzają Rezydencję, w której znajduje się bursztynowy kałamarz, z którego korzystał jeden z polskich monarchów.

Jeśli więc sposobisz się do wyjazdu z Poznania do Monachium, skorzystaj z naszych usług przewozowych. Zapewnimy Ci komfortowe, i co nie mniej istotne, bezpieczne warunki podróży. Zamów więc przejazd na naszej stronie lub telefonicznie i śledź pojazd przy pomocy specjalnej i darmowej aplikacji!

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania