Busy do Belgii

Busy do Belgii

 

Szukasz busa do Belgii z Polski? Chcesz dostać się do Twojej rodziny lub pracy? A może szukasz transportu w innym celu? Jesteś w idealnym miejscu!

Z GTV BUS możesz liczyć na komfortowe i bezpieczne przewozy do Belgii z Polski prosto pod wskazany adres. Nieważne czy mieszkasz w dużym mieście, czy mniejszej miejscowości – GTV odbierze Cię z dowolnego miejsca w Polsce i przetransportuje do Belgii gdziekolwiek tylko zechcesz. 
Transport odbywa się codziennie, także w soboty i niedziele – to od Ciebie zależy jaki termin podróży będzie dla Ciebie najlepszy.

GTV to nowoczesne busy, w których oprócz klimatyzacji i wygodnych siedzisk pasażera znajdziesz takie udogodnienia jak lampki przy siedziskach.

Zarezerwuj przejazd z Polski do Holandii online i postaw na komfortową podróż.

JAK DZIAŁAMY?

1. Rezerwacje przejazdów przyjmujemy za pomocą strony www.gtvbus.pl lub aplikacji GTV app.

2. W celu rezerwacji należy krok po kroku wypełnić formularz zgłoszeniowy. Po opłaceniu przejazdu drogą mailową pasażer otrzyma potwierdzenie rezerwacji.

3. Dwa dni przed planowanym wyjazdem pracownik BOK-u kontaktuje się w celu potwierdzenia rezerwacji.

4. W dniu wyjazdu wysyłany jest SMS z konkretną godziną odbioru.

5. Kierowca odbiera pasażera ze wskazanego w rezerwacji adresu i dowozi do punktu przesiadkowego. Pasażer kontynuuje podróż z innym kierowcą, dzięki czemu podróż jest bezpieczniejsza.

6. Pasażer zostaje dowieziony wprost pod wskazany adres.

GTV APP

W GTV BUS dbamy nie tylko o bezpieczeństwo pasażerów, ale także o ich komfort. Dlatego jako pierwszy przewoźnik w Polsce wprowadziliśmy propozycję dla naszych klientów w postaci darmowej aplikacji GTV app. W aplikacji możesz dokonać płatności i sprawdzić, gdzie w danym momencie znajduje się bus. Możliwe jest również udostępnianie trasy innej osobie. Co więcej! GTV app przypomni Ci o zabraniu niezbędnych dokumentów.

 • Wszystkie kluczowe informacje odnośnie przejazdu w jednym miejscu.
 • Możliwość monitorowania całej podróży w czasie rzeczywistym.
 • Dostęp do błyskawicznej rezerwacji przejazdu, z dowolnego miejsca, szybko i intuicyjnie!
 • Aplikacja pokazuje czas wyjazdu i powrotu wraz z numerem busa.

 

BAGAŻ

 • Każda sztuka bagażu powinna być opisana imieniem i nazwiskiem oraz adresem i numerem telefonu pasażera.
 • Pasażer ma prawo do bezpłatnego przewozu 3 sztuk bagażu w tym 1 sztuki bagażu podręcznego o wadze do 5 kg oraz 2 sztuk bagażu podstawowego o łącznej wadze nieprzekraczającej 40 kg.
 • Suma wymiarów każdego z bagaży podstawowych oraz dodatkowych nie może przekraczać 165 cm (szerokość + wysokość + głębokość). Maksymalna waga pojedynczego bagażu przekazywanego do luku bagażowego lub do miejsca przeznaczonego do przewozu nie może przekroczyć 40 kg.
 • Bagaż podstawowy, przekraczający wskazane limity, a także bagaż dodatkowy może być przewieziony tylko wtedy, gdy pozwoli na to miejsce w luku bagażowym lub miejscu do tego wyznaczonym oraz za dodatkową opłatą.

BEZPIECZEŃSTWO

W transporcie międzynarodowym nie mamy sobie równych!

 • Nasze mikrobusy wyposażone są w nowoczesny system ESP oraz systemy awaryjnego hamowania, adaptacyjnej regulacji prędkości i ostrzegania przed niezamierzoną zmianą pasa ruchu.
 • Każdy pojazd posiada czujnik światła, światła obrysowe oraz system monitoringu GPS.
 • Dla formalności przypominamy: podczas przejazdu obowiązuje kategoryczny zakaz spożywania wyrobów alkoholowych i tytoniowych.

Od połowy lutego wprowadziliśmy szkolenia dla naszych kierowców z doskonalenia techniki jazdy w trudnych warunkach !

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania