Busy do Belgii

Przejazd busem z Polski do Belgii to chętnie wybierany sposób dotarcia do celu. W porównaniu z innymi środkami lokomocji ta forma podróżowania ma wiele niewątpliwych zalet. Zamiast kreślić trasę, skupisz się na innych, bardziej interesujących zadaniach. Zaplanuje ją za Ciebie firma przewozowa, zatrudniająca profesjonalnych kierowców.

Jeździmy z całej Polski, docierając do  Belgii jak najsprawniej. Jedną z naszych propozycji jest transport door to door. Gdy wyrazisz takie życzenie, podjedziemy po Ciebie pod wskazany adres i zawieziemy tam, dokąd będziesz chciał dotrzeć. Podróż zaś odbędziesz w kameralnym gronie oraz wygodnych i przede wszystkim bezpiecznych warunkach, które gwarantują m.in. licencja wydana przez koncern TÜV oraz ogranicznik prędkości.

Busy monitorowane są nieustannie przez system GPS. Pozwoli Ci to łatwo zlokalizować miejsca, w których się w danej chwili znajdują.

Rozporządzamy rozbudowaną flotą. W jej skład wchodzi około 300 pojazdów. Wśród nich są zarówno mikorbusy dla ośmiu pasażerów, jak i przestronne autokary, mogące pomieścić nawet 80 podróżnych. Wszystkie modele są nowe, gdyż nieco starsze wymieniamy na nowocześniejsze. Dzięki temu z roku na rok standard usług staje się jeszcze wyższy. 

Busy do Belgii: cena

Mamy do zaoferowania konkurencyjne ceny (już od 295 złotych za kurs). Wliczone są w nie opłaty za bagaż – podręczny (do 5 kg) oraz podstawowy (do 30 kg). Poza tym zyskujesz takie udogodnienia jak: klimatyzacja (nawiew przynosi orzeźwienie podczas wielogodzinnych tras), lampki przy każdym miejscu czy sieć wi-fi. Za sprawą ostatniej połączysz się z bliskimi bądź zanurzysz w zasobach Internetu.

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania