O nas

Firma GTV istnieje na rynku nieustannie od 1994 r. Specjalizujemy się w transporcie międzypaństwowym na światowym poziomie świadczenia usług. Selektywny dobór pracowników zapewnia rzetelne i profesjonalne podejście do każdego Klienta. Wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie pozwoliły nam przeobrazić się w największego przewoźnika tego typu w kraju.

Oferujemy kompleksowe przewozy na terenie Niemiec, Holandii i Belgii. Transfery odbywają się każdego dnia zarówno z Polski do w/w państw, jak i do Polski.

Punkty zbiórek rozproszone są na terenie całego kraju, a w miarę możliwości trasy planowane są przez naszych logistyków w ten sposób, aby odebrać Klienta bezpośrednio z miejsca zamieszkania do miejsca pracy. Opisana usługa „door to door”, którą świadczymy już w całej Polsce, to wygoda, bezpieczeństwo i oszczędność czasu w jednym.

Wraz z rozwojem firmy uaktualniamy naszą flotę. Każda osoba, która decyduje się na skorzystanie z naszej oferty nie jest kolejnym „adresem” do odhaczenia, tylko wartościowym unikatowym Klientem.

Dla stałych Klientów przewidziane są atrakcyjne profity w postaci rabatów, zniżek czy specjalnie przygotowanych ofert. Mając na uwadze, iż zmieniający się wokół świat dostarcza coraz więcej możliwości, nie zamykamy się na wybraną grupę społeczną. Z nami bezpiecznie dotrą na miejsce osoby udające się za granicę w celach zarobkowych czy turystycznych lub chcące odwiedzić rodzinę i znajomych. Dzięki naszej elastyczności i indywidualnemu podejściu do każdego Klienta jesteśmy w stanie sprostać nakładanym na nas wymaganiom.

>

Bezpieczeństwo

>

Nasza flota

>

Zostań partnerem GTV BUS

Pomimo tego, że w ciągu 25 lat mała rodzinna firma ewoluowała w potężne przedsiębiorstwo zatrudniające niespełna 500 osób, nie zatraciła pasji, z jaką rozpoczęła swoją działalność.

Każdy z pracowników ma realny wpływ na kształtowanie charakteru GTV bus. Zgrany i ambitny team każdego dnia pracuje na sukces firmy i zaufanie Klientów. Wyróżnia nas ponad 200 wykwalifikowanych kierowców; stałe poszerzanie kompetencji pracowników; doświadczony i zgrany team.

Sprawdź najczęściej zadawane pytania