O nas

Firma GTV BUS istnieje na rynku od 1994 roku. Specjalizujemy się w transporcie międzynarodowym, świadcząc usługi na światowym poziomie.

Jesteśmy jednym z największych przewoźników w Europie. W ciągu 25 lat z małej rodzinnej firmy powstało potężne przedsiębiorstwo zatrudniające ponad 700 pracowników, z czego ponad 500 to wykwalifikowani kierowcy.

Łączymy nabytą wiedzę z doświadczeniem oraz pasją do transportu. Wychodząc naprzeciw potrzebom pasażerów, w czerwcu 2020 roku GTV BUS rozszerzył zasięg usługi „z adresu pod adres” na całą Polskę.

Od tej chwili pasażerowie mogą wyruszyć w podróż codziennie, z dowolnie wybranego miejsca w kraju pod wskazany adres bezpośrednio w wybrane miejsce w Niemczech, Belgii i Holandii. Na terenie Holandii oferujemy codzienne transfery pracownicze.

 

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA 

Wyszkolony i wyspecjalizowany dział, zajmujący się rezerwacjami miejsc na wszystkich trasach. Zespół liczy 40 osób, które w trzyzmianowym systemie pracy czuwa nad całą rezerwacją, na bieżąco informując klientów o ich przejeździe.

Płatności, szczegóły podróż, powiadomienia o szczegółach trasy, nadzór nad płatnościami za rezerwacje,  to tylko kilka zadań stawianych codziennie naszej kadrze.

 

DYSPOZYTORZY

Wykwalifikowany zespół 40 dyspozytorów codziennie planuje trasy w celu optymalizacji podróży naszych klientów.

 

KIEROWCY 

Kadra liczy ponad 500 wykwalifikowanych kierowców. Mając na uwadze bezpieczeństwo i komfort pasażerów, busy prowadzone są w sposób bezpieczny i zgodny z obowiązującymi przepisami.

Firma opracowała i stale egzekwuje procedury z myślą o bezpieczeństwie i komforcie pracy kierowców.

Każdy przejazd jest monitorowany całodobowo.

Sprawdź najczęściej zadawane pytania