O nas

Nasza flota

Nasza flota

Nasza flota liczy ponad 300 busów. Wszystkie mikrobusy wyposażone są w:

• klimatyzację;
• Wi-Fi;
• wygodne fotele;
• dużą przestrzeń bagażową.

Każdy bus jest monitorowany przez system GPS, co pozwala w pełni kontrolować całą trasę 24/7. Zainstalowaliśmy w nich również ograniczniki prędkości, dzięki którym pasażerowie wiedzą, że kierowca nie przekracza dozwolonej prędkości. Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem, co potwierdza TÜV – koncern zajmujący się kontrolowaniem jakości i bezpieczeństwa.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i dobrze świadczonym usługom, zaufało nam tysiące Klientów. Cyklicznie wymieniamy stare busy na nowe. Dzięki temu z każdym rokiem podróż poza granice kraju jest coraz wygodniejsza.
Chętnie chwalimy się naszą flotą, w której znajduje się obecnie 30 autokarów turystycznych i autobusów miejskich. Na uwagę zasługuje fakt, że poza typowymi autokarami podmiejskimi oraz turystycznymi posiadamy kilka autokarów czterogwiazdkowych. Nasze najnowsze autokary marki Mercedes zostały wyprodukowane w 2019 roku.

Wszystkie autokary spełniają standardy europejskie. Posiadają wszystkie systemy bezpieczeństwa wymagane do przewozu osób. Wygodę gwarantują: klimatyzacja, regulowany nawiew i światło zamontowane nad każdym siedzeniem. Nasze busy są na bieżąco sprzątane oraz serwisowane.

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania