Busy
do Amsterdamu

Szukasz busa do Amsterdamu z Polski? Chcesz dostać się do Twojej rodziny lub pracy? A może szukasz transportu w innym celu? Jesteś w idealnym miejscu!

Z GTV BUS możesz liczyć na komfortowe i bezpieczne przewozy do Amsterdamu z Polski prosto pod wskazany adres. Nieważne czy mieszkasz w mieście lub mniejszej miejscowości – GTV odbierze Cię z dowolnego miejsca w Polsce i przetransportuje do Amsterdamu gdziekolwiek tylko zechcesz. 


Transport odbywa się codziennie, także w soboty i niedziele – to od Ciebie zależy jaki termin podróży będzie dla Ciebie najlepszy.

GTV to nowoczesne busy, w których oprócz klimatyzacji i wygodnych siedzisk pasażera znajdziesz takie udogodnienia jak: WiFi czy lampki przy siedziskach.

Zarezerwuj przejazd z Polski do Amsterdamu online i postaw na komfortową podróż!

Codziennie suniemy busami na Zachód. Zawozimy pasażerów między innymi do Holandii. Wyjeżdżamy ze wszystkich polskich regionów, obsługujemy bowiem całą Polskę. Ponadto docieramy do wszystkich miejscowości w Niderlandach. Kursując o różnych dniach oraz ich porach, na życzenie klientów dojeżdżamy na przykład do Amsterdamu. Jest to jedno z większych miast w Europie. Nasi rodacy udają się do niego w rozmaitych celach. Wielu z nich jedzie do pracy, znajdując zatrudnienie w rozmaitych branżach, pozostali mają na względzie walory turystyczne miasta. Nowoczesna architektura sąsiaduje w nim z zabytkowymi obiektami. Do tych drugich zalicza się choćby Pałac Królewski, który przed podbojami Napoleona funkcjonował jako ratusz. Godny zwiedzenia jest też Hotel Krasnapolsky, skądinąd przed laty założony przez przedsiębiorczego Polaka.

Jeżeli więc chcesz się udać w podróż busem z Polski do Amsterdamu – zapraszamy na pokład pojazdu. W nim to uświadczysz licznych udogodnień, takich choćby jak klimatyzacja, komfortowe siedziska czy przestronne wnętrze. Podróż zapewne zajmie nieco czasu – niemniej z powodu miłej atmosfery nie będzie się on przesadnie dłużył. Skorzystaj z bezpłatnej aplikacji służącej do monitorowania przejazdu konkretnego busa!

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania