Klient

indywidualny

Firma GTV BUS istnieje na rynku od 1994 roku. Specjalizujemy się w transporcie międzynarodowym, świadcząc usługi na światowym poziomie.

Firma GTV BUS łączy nabytą wiedzę z doświadczeniem oraz pasją do transportu. Wychodząc naprzeciw potrzebom pasażerów, w czerwcu 2020 roku GTV BUS rozszerzył zasięg usługi „z adresu pod adres” na całą Polskę.

Jeździmy codziennie, z dowolnie wybranego miejsca w kraju bezpośrednio pod wskazany adres w Niemczech, Belgii, Niderlandach.

Usługa „z adresu pod adres” to wygoda, bezpieczeństwo i oszczędność czasu w jednym.

Przejazd w wygodny sposób zarezerwujecie poprzez stronę internetową www.bilet.gtvbus.pl lub za pośrednictwem naszej aplikacji GTV app.

Chcesz o coś zapytać? Zadzwoń do nas! +48 606 200 002

JAK DZIAŁAMY?

1. Rezerwacje przejazdów przyjmujemy za pomocą strony www.gtvbus.pl lub aplikacji GTV app.

2. W celu rezerwacji należy krok po kroku wypełnić formularz zgłoszeniowy. Po opłaceniu przejazdu drogą mailową pasażer otrzyma potwierdzenie rezerwacji.

3. Dwa dni przed planowanym wyjazdem pracownik BOK-u kontaktuje się w celu potwierdzenia rezerwacji.

4. W dniu wyjazdu wysyłany jest SMS z konkretną godziną odbioru.

5. Kierowca odbiera pasażera ze wskazanego w rezerwacji adresu i dowozi do punktu przesiadkowego. Pasażer kontynuuje podróż z innym kierowcą, dzięki czemu podróż jest bezpieczniejsza.

6. Pasażer zostaje dowieziony wprost pod wskazany adres w Niemczech, Holandii lub Belgii.

GTV APP

W GTV BUS dbamy nie tylko o bezpieczeństwo pasażerów, ale także o ich komfort. Dlatego jako pierwszy przewoźnik w Polsce wprowadziliśmy propozycję dla naszych klientów w postaci darmowej aplikacji GTV app. W aplikacji możesz dokonać płatności i sprawdzić, gdzie w danym momencie znajduje się bus. Możliwe jest również udostępnianie trasy innej osobie. Co więcej! GTV app przypomni Ci o zabraniu niezbędnych dokumentów.

 • Wszystkie kluczowe informacje odnośnie przejazdu w jednym miejscu.
 • Możliwość monitorowania całej podróży w czasie rzeczywistym.
 • Dostęp do błyskawicznej rezerwacji przejazdu, z dowolnego miejsca, szybko i intuicyjnie!
 • Aplikacja pokazuje czas wyjazdu i powrotu wraz z numerem busa.

 

BAGAŻ

 • Każda sztuka bagażu powinna być opisana imieniem i nazwiskiem oraz adresem i numerem telefonu pasażera.
 • Pasażer ma prawo do bezpłatnego przewozu 3 sztuk bagażu w tym 1 sztuki bagażu podręcznego o wadze do 5 kg oraz 2 sztuk bagażu podstawowego o łącznej wadze nieprzekraczającej 40 kg.
 • Suma wymiarów każdego z bagaży podstawowych oraz dodatkowych nie może przekraczać 165 cm (szerokość + wysokość + głębokość). Maksymalna waga pojedynczego bagażu przekazywanego do luku bagażowego lub do miejsca przeznaczonego do przewozu nie może przekroczyć 40 kg.
 • Bagaż podstawowy, przekraczający wskazane limity, a także bagaż dodatkowy może być przewieziony tylko wtedy, gdy pozwoli na to miejsce w luku bagażowym lub miejscu do tego wyznaczonym oraz za dodatkową opłatą.

BEZPIECZEŃSTWO

W transporcie międzynarodowym nie mamy sobie równych!

W okresie pandemii szczególnie dbamy o Wasze bezpieczeństwo – zarówno to zdrowotne, jak i to na drodze.

 • Nasze mikrobusy wyposażone są w nowoczesny system ESP oraz systemy awaryjnego hamowania, adaptacyjnej regulacji prędkości i ostrzegania przed niezamierzoną zmianą pasa ruchu.
 • Każdy pojazd posiada czujnik światła, światła obrysowe oraz system monitoringu GPS.
 • Zapewnienie warunków sanitarnych jest szczególnie ważne w okresie pandemii. Nasze busy są dokładnie ozonowane i dezynfekowane po każdym kursie.
 • Pasażerowie mają obowiązek noszenia maseczek ochronnych, a przed wejściem do pojazdu każdy ma mierzoną temperaturę ciała i dezynfekowane dłonie.
 • Kierowcy podlegają tym samym procedurom, co pasażerowie. Ich samopoczucie jest bardzo ważne – dlatego też podczas dłuższych tras mają przerwy na regenerację i odpoczynek.
 • Dla formalności przypominamy: podczas przejazdu obowiązuje kategoryczny zakaz spożywania wyrobów alkoholowych i tytoniowych.

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania