Busy do Holandii
codziennie

Codzienne kursy z Polski do Holandii ułatwiają podróżnym zaplanować wyjazd. Jeździmy więc z Polski do Niderlandów z dużą częstotliwością, dzięki czemu wybierzesz stosowny termin. Co więcej, obsługujemy wszystkie regiony Polski – a nie tylko niektóre. Przejeżdżamy zarówno przez duże ośrodki miejskie, jak i te zdecydowanie mniejsze, nawet maleńkie wioski. Dojeżdżamy zaś do wszystkich zakątków kraju tulipanów. Chętnie wybieraną usługą jest przewóz door to door (czyli od drzwi do drzwi). To wygodny sposób podróżowania. Nie troszczysz się o to, jak zaplanować wyprawę, bo nad tym czuwają przewoźnik i doświadczony kierowca. Podajesz miejsce, w które mamy przyjechać, by Cię zabrać. Następnie zostajesz przewieziony pod wskazany adres.

Mamy flotę złożoną z ponad 300 busów. Są to różnorodne pod względem rozmiarów pojazdy – zarówno minibusy, jak i przestronne autokary. Wszystkie natomiast cechuje nowocześność, dzięki czemu podróżowanie spełnia wysokie (z każdym rokiem coraz wyższe) standardy komfortu i bezpieczeństwa. Bus jest monitorowany na trasie przez system GPS i wyposażony w ogranicznik prędkości.

Proponujemy konkurencyjne ceny. Jest już w nie wliczona opłata za bagaż (podręczny i podstawowy). Dodatkowo masz pewność, że spędzisz podróż w dobrze wyposażonym busie. Ma on klimatyzację, nawiew czy wygodne siedziska z oświetleniem.

Zachęcamy do rezerwacji internetowej. Zamów kurs i szykuj się do podróży!

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania