Busy do Holandii
Poznań

Szukasz busa do Holandii z Poznania? Chcesz dostać się do Twojej rodziny lub pracy? A może szukasz transportu w innym celu? Jesteś w idealnym miejscu!

Z GTV BUS możesz liczyć na komfortowe i bezpieczne przewozy do Holandii  z Poznania prosto pod wskazany adres. Nieważne gdzie mieszkasz – GTV odbierze Cię z dowolnego miejsca w Poznaniu i przetransportuje do Holandii gdziekolwiek tylko zechcesz. 

Transport odbywa się codziennie, rano, popołudniu i wieczorem, także w soboty i niedziele – to od Ciebie zależy jaki termin podróży będzie dla Ciebie najlepszy.

GTV to nowoczesne busy, w których oprócz klimatyzacji i wygodnych siedzisk pasażera znajdziesz takie udogodnienia jak: WiFi czy lampki przy siedziskach.

Zarezerwuj przejazd z Poznania do Holandii online i postaw na komfortową podróż!

Jeździmy regularnie drogami między Polską a Holandią. Przewozimy bowiem busami pasażerów, którzy szukają lepszych perspektyw w kraju słynącym z tulipanów. Zabieramy ich z przeróżnych stron, obsługując całą Polskę. Wyruszamy zatem zarówno z zachodnich stron Rzeczypospolitej, jak i wschodnich. Do pierwszej kategorii regionów zaliczymy Wielkopolskę. Działamy na jej terenie, zabierając podróżnych między innymi z Poznania. To stolica województwa wielkopolskiego i jedno z większych miast w Polsce. Niegdyś kwaterowali w nim tacy żołnierze Napoleona, jak Wybicki czy Dąbrowski. Od jakiegoś czasu uwagę przyciągają koziołki, które toczą boje na wieży ratuszowej. Poza tym turyści zwiedzający urokliwe miasto, podziwiają kościół farny oraz wiele innych zabytkowych budynków. Poznań jest również jednym z miejsc, z którego wygodnie wybrać się na Zachód.

Przewozy do Holandii Poznań

Zapraszamy więc na pokład naszego ekologicznego busa. Wyprawa z Poznańskiego do Niderlandów zajmuje wiele godzin, w końcu trzeba przejechać wszerz Niemcy. Stąd też dokładamy trosk, by zapewnić klientom wygodę o najwyższych standardach. Służą temu między innymi przestronne wnętrza pojazdów, klimatyzacja czy ergonomiczne siedziska. A specjalna i darmowa aplikacja ułatwia śledzenie danych pojazdów.

Zachęcamy więc do kontaktu z nami przez telefon lub formularz dostępny na stronie!

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania