Busy do Holandii
Radom

Szukasz busa do Holandii z Radomia? Chcesz dostać się do Twojej rodziny lub pracy? A może szukasz transportu w innym celu? Jesteś w idealnym miejscu!

Z GTV BUS możesz liczyć na komfortowe i bezpieczne przewozy do Holandii  z Radomia prosto pod wskazany adres. Nieważne gdzie mieszkasz – GTV odbierze Cię z dowolnego miejsca w Radomiu i przetransportuje do Holandii gdziekolwiek tylko zechcesz. 

Transport odbywa się codziennie, rano, popołudniu i wieczorem, także w soboty i niedziele – to od Ciebie zależy jaki termin podróży będzie dla Ciebie najlepszy.

GTV to nowoczesne busy, w których oprócz klimatyzacji i wygodnych siedzisk pasażera znajdziesz takie udogodnienia jak: WiFi czy lampki przy siedziskach.

Zarezerwuj przejazd z Radomia do Holandii online i postaw na komfortową podróż!

Jeździmy z dużą częstotliwością z Polski do Holandii. Przeważnie zabieramy na pokład busów klientów, którzy wyruszają na Zachód, by podjąć pracę. Jako że wywodzą się z rozmaitych polskich województw, działamy na terenie całego kraju. Część podróżnych to mieszkańcy centralnych ziem, między innymi Mazowsza. Kursujemy, oczywiście, z Warszawy czy też również z drugiego co do wielkości mazowieckiego miasta, czyli Radomia. Jest w nim wiele atrakcyjnych zakątków. Miłośnicy kultury chłopskiej czy ludowej z ochotą zwiedzą Muzeum Wsi Radomskiej. Znajduje się w nim wiele unikatowych zabytków. Z kolei pasjonaci malarstwa wiele arcydzieł ujrzą w Muzeum im. Jacka Malczewskiego. Nie brakuje w nim choćby płócien mistrza, któremu obiekt zawdzięcza swoją nazwę. Radom to też miejsce, z którego niektórzy postanawiają udać się na Zachód.

Przewozy do Holandii Radom 

Zapraszamy więc na pokład któregoś z naszych nowoczesnych busów tych, którzy postanowili pojechać z Radomia do Holandii. Pasażer na pokładzie uświadczy licznych udogodnień. To ważne, by przejazd był komfortowy i bezpieczny – tym bardziej że trwa wiele godzin. Pojazdy wyposażone są w klimatyzację i wygodne siedziska. Chodzi o to, by podróżni dotarli na miejsce w dobrym samopoczuciu, a nie byli zmęczeni. A specjalna i darmowa aplikacja ułatwia śledzenie danych pojazdów.

Zachęcamy więc do kontaktu z nami przez telefon lub formularz dostępny na stronie!

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania