Busy do Holandii
Rzeszów

Szukasz busa do Holandii z Rzeszowa? Chcesz dostać się do Twojej rodziny lub pracy? A może szukasz transportu w innym celu? Jesteś w idealnym miejscu!

Z GTV BUS możesz liczyć na komfortowe i bezpieczne przewozy do Holandii z Rzeszowa prosto pod wskazany adres. Nieważne gdzie mieszkasz – GTV odbierze Cię z dowolnego miejsca w Rzeszowie i przetransportuje do Holandii gdziekolwiek tylko zechcesz.

Transport odbywa się codziennie, rano, popołudniu i wieczorem, także w soboty i niedziele – to od Ciebie zależy jaki termin podróży będzie dla Ciebie najlepszy.

GTV to nowoczesne busy, w których oprócz klimatyzacji i wygodnych siedzisk pasażera znajdziesz takie udogodnienia jak: WiFi czy lampki przy siedziskach.

Zarezerwuj przejazd z Rzeszowa do Holandii online i postaw na komfortową podróż!

Suniemy regularnie z Polski do Holandii. Kursujemy z pasażerami na pokładzie busów, którzy wywodzą się z rozmaitych stron kraju. Większość wywodzi się raczej z zachodnich czy centralnych województw, przy czym nie brakuje i takich podróżnych, którzy postanawiają wyruszyć ze wschodnich regionów Rzeczypospolitej. Dotyczy to na przykład graniczącego z Ukrainą Podkarpacia. Jego największym miastem jest Rzeszów. Cóż, nie brakuje w nim wabiących swym urokiem zakątków. Są nimi na przykład rezydencje Lubomirskich, zabytkowy pałac i nie mniej interesujący zamek. W pobliżu pierwszej budowli znajdują się również secesyjne kamienice. Niedaleko również znaleźć można fontannę multimedialną, na której organizowane są rozmaite wydarzenia muzyczno-świetlne. Mimo tych atrakcji część rzeszowian planuje wyjazd zagraniczny, na przykład do Niderlandów. 

Przewozy do Holandii Rzeszów

Jeśli chcesz wyjechać z Rzeszowa do Holandii, wówczas zachęcamy do zajęcia miejsca w naszym pojeździe. Podróż ze wschodniej Polski do ojczyzny van Gogha trwa wiele godzin. Także więc dlatego troszczymy się o to, by zapewnić klientom i wygodną, i bezpieczną jazdę. Busy są zatem wyposażone w liczne usprawnienia, takie choćby jak klimatyzacja, komfortowe siedziska czy lampki. Wspomnijmy jeszcze o darmowej aplikacji, za sprawą której na bieżąco możesz śledzić lokalizację interesującego Cię busa.

Zachęcamy więc do kontaktu z nami przez telefon lub formularz dostępny na stronie!

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania