Busy do Holandii
Szczecin

Szukasz busa do Holandii z Szczecina? Chcesz dostać się do Twojej rodziny lub pracy? A może szukasz transportu w innym celu? Jesteś w idealnym miejscu!

Z GTV BUS możesz liczyć na komfortowe i bezpieczne przewozy do Holandii  z Szczecina prosto pod wskazany adres. Nieważne gdzie mieszkasz – GTV odbierze Cię z dowolnego miejsca w Szczecinie i przetransportuje do Holandii gdziekolwiek tylko zechcesz. 

Transport odbywa się codziennie, rano, popołudniu i wieczorem, także w soboty i niedziele – to od Ciebie zależy jaki termin podróży będzie dla Ciebie najlepszy.

GTV to nowoczesne busy, w których oprócz klimatyzacji i wygodnych siedzisk pasażera znajdziesz takie udogodnienia jak: WiFi czy lampki przy siedziskach.

Zarezerwuj przejazd z Szczecina do Holandii online i postaw na komfortową podróż!

Jeździmy z dużą częstotliwością między Polską a Holandią. Do pokonywania dróg służą nam busy, na pokład których zapraszamy pasażerów z rozmaitych stron kraju. Wywodzą się oni zarówno z zachodnich, jak i wschodnich połaci Rzeczypospolitej. Nie brakuje podróżnych z województwa zachodniopomorskiego. Stolicą regionu jest prężny Szczecin, jedno z większych polskich miast. Słynie z wielu ciekawych miejsc do odwiedzenia. Na uwagę niewątpliwie zasługuje Zamek Książąt Pomorskich, którego wiekowe mury są świadkiem bogatej historii Zachodniopomorskiego oraz samego miasta. Turyści z ochotą odwiedzają też Wały Chrobrego i podziwiają budynek filharmonii, który wyróżnia się oryginalnym kształtem. Szczecin to również dogodne miejsce do tego, by wybrać się z niego w dalszą podróż, na przykład do Niderlandów.

Przewozy do Holandii Szczecin

Sposobiących się do wyjazdu ze Szczecina do Holandii zapraszamy do naszego pojazdu. Podróż między tymi lokacjami przebiega przez setki kilometrów, stąd też tak istotne jest, aby zapewnić pasażerom jak najlepsze warunki podróży. Pomocne w tym są liczne udogodnienia w rodzaju klimatyzacji, przestronnego pokładu, luku bagażowego czy funkcjonalnych siedzisk.  A specjalna i darmowa aplikacja ułatwia śledzenie danych pojazdów.

Zachęcamy więc do kontaktu z nami przez telefon lub formularz dostępny na stronie!

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania