Busy do Holandii
Warszawa

Szukasz busa do Holandii z Warszawy? Chcesz dostać się do Twojej rodziny lub pracy? A może szukasz transportu w innym celu? Jesteś w idealnym miejscu!

Z GTV BUS możesz liczyć na komfortowe i bezpieczne przewozy do Holandii  z Warszawy prosto pod wskazany adres. Nieważne gdzie mieszkasz – GTV odbierze Cię z dowolnego miejsca w Warszawie i przetransportuje do Holandii gdziekolwiek tylko zechcesz. 

Transport odbywa się codziennie, rano, popołudniu i wieczorem, także w soboty i niedziele – to od Ciebie zależy jaki termin podróży będzie dla Ciebie najlepszy.

GTV to nowoczesne busy, w których oprócz klimatyzacji i wygodnych siedzisk pasażera znajdziesz takie udogodnienia jak: WiFi czy lampki przy siedziskach.

Zarezerwuj przejazd z Warszawy do Holandii online i postaw na komfortową podróż!

Kursujemy regularnie pomiędzy Polską a Holandią. Na pokład nowoczesnych busów zabieramy pasażerów ze wszystkich stron kraju. Działamy więc na terenie każdego województwa. Obsługujemy między innymi Mazowsze. Oczywiście nierzadko przewozimy podróżnych z Warszawy. To bardzo prężne i znane na całym globie miasto. Ściągają do niego turyści z całego świata, także z Dalekiego Wschodu, bo nie brakuje i przybywających z Kraju Kwitnącej Wiśni. Obowiązkowym fragmentem miasta, który trzeba ujrzeć, odwiedzając je, jest Stare Miasto. Na uwagę zasługuje Kolumna Zygmunta znajdująca się na Placu Zamkowym oraz Zamek Królewski. Miłośnicy przyrody udają się do Puszczy Kampinoskiej, w której przy odrobinie szczęścia można dostrzec przesympatycznego łosia. Warszawa to również dobre miejsce, by zacząć w nim podróż na Zachód, na przykład do Holandii.

Przewozy do Holandii Warszawa

Zainteresowanych wyprawą z Warszawy do Holandii zapraszamy do naszych busów. Te, które wysyłamy na drogi, zawierają wiele udogodnień dla pasażerów. W końcu trzeba pokonać wieleset kilometrów. Ważne więc, by stworzyć podróżnym wygodne i bezpieczne warunki jazdy. Służą temu przestronny pokład i luk bagażowy oraz funkcjonalne siedziska. A specjalna i darmowa aplikacja ułatwia śledzenie danych pojazdów.

Zachęcamy więc do kontaktu z nami przez telefon lub formularz dostępny na stronie!

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania