Aktualności

Ułatw sobie pracę na szteli!

Droga Opiekunko, Drogi Opiekunie!

To Wy, nasi Opiekunowie. Niezłomni, waleczni i serdeczni! Nieustannie jeździcie sprawować opiekę nad starszymi osobami, a tak wiele osób nie zdaje sobie sprawy jak ciężka i wymagająca jest to praca. To dla Nas zaszczyt, że możemy „towarzyszyć” Wam podczas podróży.

Z myślą o Was stworzyliśmy planner dla opiekunów! Liczymy na to, że będzie on dla Was ułatwieniem przy planowaniu podróży, jak i wiernym kompanem podczas pobytu na szteli.

Planner dla opiekunów zawiera 49 stron praktycznych i przydatnych, gotowych do wydruku list. Planner został podzielony na 2 części. W pierwszej zaplanujesz wszystkie rzeczy związane z wyjazdem. Zapiszesz najważniejsze numery, najważniejsze adresy czy sprawdzisz listę rzeczy do spakowania. 2 część dotyczy już pobytu na szteli. Znajdziesz w niej kalendarz miesięczny i tygodniowy, planner posiłków, wydatków, leków czy miejsce na notatki.

Większość z Was wyjeżdża do pracy na okres 2 miesięcy, biorąc to pod uwagę podzieliliśmy planner na miesiące. Każdy z miesięcy zawiera odpowiednią liczbę przygotowanych plannerów tygodniowych i list dodatkowych.

Wszystkie pliki połączone są w jedną całość. Nie musisz zastanawiać się co i w jakiej ilości jest Ci potrzebne. Wystarczy, że klikniesz DRUKUJ, a Twoja praca na szteli stanie się o wiele prostsza.

 

    Zobacz więcej

    Sprawdź najczęściej zadawane pytania